Kuruca pārstāvētā «Rockets» zaudē devīto spēli pēc kārtas

Zaudējumu sēriju trešdien pagarināja Rodiona Kuruca pārstāvētā Hjūstonas "Rockets", kas ar 96:112 piekāpās Klīvlendas "Cavaliers". Hjūstonas komandai šī bija devītā neveiksme pēc kārtas, liecina NBA infromācija.

Kurucs šajā mačā laukumā nedevās.

Rezultatīvākais "Rockets" uzvarā bija Džons Vols, kurš sameta 20 punktus. Savukārt uzvarētājiem 26 punktus guva Kuruca bijušais komandas biedrs Džerets Alens.

Puslaika pārtraukumā Hjūstonas komanda atradās vadībā ar divu punktu pārsvaru (50:48), taču trešās ceturtdaļas izskaņā "Cavaliers" uzsāka izrāvienu, kuru "Rockets" nespēja apturēt.

Sezonas kopvērtējumā Hjūstonas klubs atkritis uz 14. vietu NBA Rietumu konferencē. Komanda 30 spēlēs uzvarējusi vien 11 reizes.

Piektdien Kuruca pārstāvētā vienība spēkosies ar Toronto "Raptors".