«Knicks» piekāpjas «Pelicans», Porziņģim deviņi punkti

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā vienība Ņujorkas “Knicks” pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē ar 96:110 zaudēja Ņūorleānas “Pelicans”, liecina organizatoru informācija. Pats Porziņģis šajā spēlē guva tikai deviņus punktus.

Kristapa spēles laiks 24 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus – viņš realizēja trīs no deviņiem divpunktu metieniem, trīs no četriem soda metieniem, bet četri viņa izpildītie tālmetieni lidoja garām grozam. Tāpat viņa rēķinā četras atlēkušās bumbas, divas kļūdas, divas piezīmes, un spēli viņš pabeidza ar +/- rādītāju mīnus seši.

“Knicks” rindās ar rezultativitāti izcēlās Brendons Dženingss, kurš guva 20 punktus, bet Karmelo Entonijs, kurš trešajā trešdaļā uz brīdi tika izraidīts no arēnas, atzīmējās ar 18 punktiem.

Savukārt “Pelicans” rindās izcēlās Entonijs Deiviss, kurš, laukumā spēlējot 29 minūtes, guva 40 punktus un 18 atlēkušās bumbas.

Šis bija jau astotais zaudējums pēdējās deviņās spēlēs Porziņģa pārstāvētajai komandai. Šobrīd “Knicks” ar 17 uzvarām 38 spēlēs ir NBA Austrumu konferences 11. pozīcijā. Nākamo spēli Ņujorkas klubs aizvadīts trešdien, kad viesosies pie Filadelfijas “76ers”.