«Celtics» piezemē Porziņģi, sagādā Ņujorkas klubam vēl vienu zaudējumu

Kristapam Porziņģim pieticīgā spēlē viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" otrdien Bostonā ar 89:110 bez izredzēm uz panākumu zaudēja vietējam "Celtics" un cieta trešo neveiksmi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta startā, liecina NBA informācija. Latvijas basketbolists ar zemu metienu precizitāti iekrāja 12 punktus.

Porziņģis spēlēja 31 minūti, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un pieļāva divas kļūdas. Liepājnieks trāpīja trīs no 12 divpunktu metieniem un sešus no deviņiem soda metieniem, bet abi trīspunktnieki bija neprecīzi.

Iepriekšējās divās spēlēs vidēji vairāk nekā 30 punktus guvušo Porziņģi šoreiz biežāk sedza divatā. Pirmajā puslaikā latvietis bija trāpījis tikai vienu no astoņiem metieniem no spēles, un pieticīgs bija arī visas komandas sniegums ar 35 procentiem trāpītu metienu no spēles un tikai pusi iemestu soda metienu. Jau 15. minūtē "Celtics" basketbolisti panāca 21 punkta pārsvaru.

"Knicks" rezultatīvākais bija centra spēlētājs Eness Kārters, kurš guva 16 punktus un izcīnīja 19 atlēkušās bumbas, savukārt uzvarētājiem ar 23 punktiem izcēlās Eilīns Brauns, bet 22 punktus pievienoja Džeisons Tatums.

Nākamo spēli "Knicks" aizvadīs piektdien mājās pret Bruklinas "Nets".