BK «Ventspils» basketbolisti FIBA Eiropas kausā gūst trešo uzvaru pēc kārtas

BK "Ventspils" trešdien mājās ar 104:84 uzveica Kosovas klubu Prištinas "Sigal" Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa izcīņas grupā un tika pie trīs spēlēs trešā panākuma, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētājiem Raiens Luters guva 18 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, Timotijs Šortss pievienoja 18 punktus un septiņreiz rezultatīvi piespēlēja, savukārt Māris Gulbis guva 17 punktus. Viesiem Fahro Alihodžičs iekrāja 18 punktus un izcīnīja 14 bumbas pie groziem.

Neliels pārsvars ventspilniekiem bija gandrīz visu pirmo puslaiku, bet izšķiroši notikumi risinājās trešajā ceturtdaļā. Viesi četrarpus minūtēs panāca neizšķirtu (58:58), toties mājinieki turpināja ar 12:0 atrāvienu un pēdējā ceturtdaļā rezultāta starpība jau pārsniedza 20 punktu robežu (88:67).

BK "Ventspils" pirmajās divās spēlēs grupā uzveica Vācijas klubu Baireitas "medi" un Kipras vienību Nikosijas "Apoel". Grupas kārtas otro apli ventspilnieki sāks pēc nedēļas Baireitā. Pēc divu apļu izspēles grupas divas spēcīgākās komandas iekļūs nākamajā grupu kārtā.

Eiropas kausa izcīņa ir Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) otrais prestižākais klubu turnīrs vīriešiem pēc Čempionu līgas, kur Latviju pārstāv "VEF Rīga".