Bertāns un Kurucs zaudē Nacionālās basketbola asociācijas spēlēs

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Sanantonio „Spurs” trešdien negaidīti piekāpās Fīniksas „Suns”. Panākums izpalika arī Rodiona Kuruca Bruklinas „Nets” komandai, liecina NBA informācija.

„Spurs” izbraukumā ar 96:116 piekāpās pastarītei „Suns”, kam šis bija trešais panākums šosezon.

Bertāns laukumā pabija 13 minūtes, atzīmējoties ar diviem punktiem, trim atlēkušajām bumbām un vienu rezultatīvu piespēli. Rūjienietis realizēja vienīgo divpunktu metienu, bet aizmeta garām abus trejačus.

Rezultatīvākais „Spurs” rindās bija Demars Derozens, kurš sameta 24 punktus, savukārt mājiniekiem Tīdžeijs Vorens trāpīja 27 punktus.

Tikmēr Bruklinas „Nets” ar 107:120 piekāpās Maiami „Heat”.

Kurucs šajā mačā spēlēja septiņas minūtes, realizējot vienu divpunktu metienu. Latvietis izcīnīja arī divas bumbas zem groziem un pārtvēra vienu pretinieku piespēli.

Rezultatīvākais mājiniekiem ar 18 punktiem bija Spensers Dinvidijs, bet uzvarētāju labā 24 punktus guva Tailers Džonsons.

Vēl pirms šī mača Kurucs tika nosūtīts uz komandas fārmklubu, taču, kā jau bija paredzēts, uzreiz atgriezās pamatvienībā. Šāds manevrs, visticamāk, veikts, lai Kurucs tiktu uz treniņu pirms mača ar „Heat”.

Tikmēr citā mačā vēl arvien bez Kristapa Porziņģa spēlējošā Ņujorkas „Knicks” ar 103:128 piekāpās Oklahomsitijas „Thunder”.

Ar sešām uzvarām 15 mačos „Nets” ieņem desmito vietu NBA austrumu konferencē, kamēr „Knicks” ar četriem panākumiem tikpat spēlēs ir 13. vietā. Rietumu konferencē devītajā vietā ir „Spurs”, kas tikuši pie septiņiem panākumiem trīspadsmit mačos.