Bertāna un Porziņģa komandas piedzīvo zaudējumus NBA spēlēs

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien aizvadīja rezultatīvu spēli, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 99:109 piekāpās Losandželosas "Clippers". Savukārt citā mačā Dāvja Bertāna Vašingtonas "Wizards" ar 122:133 zaudēja Milvoki "Bucks", liecina Nacionālās sasketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja nepilnas 32 minūtes (31:47), kuru laikā guva 22 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. Liepājnieks realizēja trīs no septiņiem tālmetieniem, sešus no septiņiem divpunktu metieniem un vienīgo sodiņu. Kamēr viņš bija laukumā, "Mavericks" guva par 18 punktiem mazāk nekā pretinieki.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Dalasas komandā ar 25 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un 16 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Luka Dončičs.

Savukārt uzvarētājiem 22 punktus sameta Kavajs Leonards.

Tikmēr citā mačā Bertāns, kurš iepriekš izlaida spēli kājas muskuļa savainojuma dēļ, laukumā pabija 23 minūtes (23:35). Rūjienietis tika pie deviņiem punktiem, divām atlēkušajām bumbām un vienas pārtvertas bumbas. Viņš izpildīja tikai trīspunktu metienus, precīzs esot trijās no piecām reizēm. Bertānam esot laukumā, "Wizards" guva par trim punktiem vairāk, nekā ielaida.

Komandas zaudējumā 37 punktus guva Bredlijs Bīls, ar 23 atzīmējās Rasels Vestbruks, bet vēl 22 pievienoja Rui Hačimura.

Uzvarētājiem Jannis Adetokunbo sameta 31 punktu. Viņš arī izcīnīja 15 atlēkušās bumbas un atdeva desmit rezultatīvas piespēles.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 20 uzvarām 38 spēlēs atrodas NBA Rietumu konferences astotajā vietā. Savukārt "Wizards", kas zaudējuši pēdējās četrās spēlēs, ieņem 12. vietu Austrumu konferencē. Līdz šim 38 spēlēs viņi tikuši pie 14 uzvarām.

Trešdien "Wizards" spēlēs ar Sakramento "Kings", kamēr "Mavericks" vēlreiz spēkosies ar Losandželosas "Clippers".