Porziņģis gūst 6 punktus «Celtics» basketbolistu zaudējumā NBA mačā; Bertāns nespēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien guva sešus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Celtics" viesos ar rezultātu 102:135 zaudēja Milvoki "Bucks" basketbolistiem.

Porziņģis laukumā pavadītajās 20 minūtēs 56 sekundēs neiemeta nevienu no trim izmestajiem tālmetieniem, bet realizēja trīs no sešiem divpunktu metieniem. Viņa kontā bija arī divas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, viens bloķēts metiens un divas piezīmes.

Milvoki "Bucks" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Peitons Pričards, bet 15 punktus pievienoja Sems Hauzers. "Bucks" komandā 28 punktus un 12 atlēkušās bumbas guva Bobijs Portiss, Jannis Adetokunbo sakrāja 24 punktus, 12 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles, bet 21 punktu guva Deimiens Lilards.

Tieši Adetokunbo ar Portisu guva 20 punktus "Bucks" 25:0 izrāvienā pirmās un otrās ceturtdaļas mijā, panākot 56:23.

Nākamo spēli "Celtics" aizvadīs sestdien savā laukumā ar Hjūstonas "Rockets". "Celtics" ar 29 uzvarām 38 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

Bertāns nepiedalās "Thunder" uzvarā NBA spēlē

Tikmēr Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien nepiedalījās NBA spēlē, kurā viņa pārstāvētā Oklahomasitijas "Thunder" komanda izcīnīja uzvaru. "Thunder" mājās ar rezultātu 139:77 uzvarēja Portlendas "Trail Blazers" basketbolistus.