Sniegputeņi Rietumeiropā norimuši; satiksme normalizējas

Lai arī sniegs vēl rada daudz problēmu Vācijā, Beniluksa valstīs, Francijā un Lielbritānijā, puteņi ir rimušies un satiksme normalizējas, vēsta «Bloomberg».

Frankfurtes lidostā gan joprojām ir ierobežota darbība un reisi gan kavējas, gan tiek atcelti, bet situācija ar katru brīdi uzlabojas.

Latvijas aviosabiedrība «airBaltic» šorīt atcēlusi vienu reisu uz Frankfurti, pagaidām nav ziņu vai dienas laikā paredzētais reiss notiks kā plānots.

Trešdienas rītā atsākti ātrvilcienu reisi starp Parīzi un Londonu un starp Parīzi un Briseli, kuri no otrdienas bija pārtraukti stipru sniegputeņu dēļ.

Ātrvilcienu «Eurostar» reisi no Parīzes uz Londonu caur Lamanša tuneli un ātrvilcienu «Thalys» reisi no Parīzes uz Briseli atsākās trešdienas rītā. Tāpat arī Francijas reģionālie vilcieni, kuru kustība bija traucēta, atsākuši kursēt.

Jau vēstīts, ka Rietumeiropa šīs nedēļas sākumā piedzīvoja pamatīgus sniegputeņus. Ciklonu sistēma, kas tos atnesa, joprojām atrodas virs Eiropas, kļuva vājāka, bet nu jauna pieņemas spēkā un tuvākajās dienās spēcīgi nokrišņi gaidāmi Itālijā un Balkānu reģionā, kur daudz līs, bet Rumānijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Krievijā gaidāms stiprs putenis, kas plašā reģionā atnesīs 20-30 centimetru sniega.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Eiropā
Laika ziņas
Jaunākie
Interesanti