VIDEO: «Austras balvas 2019» pasniegšanas ceremonija un koncerts

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 6 mēnešiem.

Mūzikas namā “Daile” piektdien, 15. novembrī, notiek “Austras balvas 2019” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts. Balvas pasniegšanas ceremonijas ietvaros uzstājas Ozols, Viņa, ''Astro’n’out'', ''Tribes Of The City'', Kashuks, Juuk un Lupa. Pasākumu vada “Pieci.lv” ētera personības Aleksis Vilciņš un Linda Samsonova, savukārt par muzikālo noformējumu uzstāšanās starplaikos rūpējas “Pieci.lv” dīdžejs un “Austras balvas” žūrijas loceklis Artis Volfs.

Tāpat kā iepriekšējās balvas pasniegšanas reizēs, arī šogad “Austras balvai” nominēti desmit pašmāju mūziķu albumi, kas izdoti laika posmā no pagājušā gada 19. oktobrim līdz šī gada 18. oktobrim. Šogad nominantu sarakstā iekļuvuši sekojoši albumi:

Astro'n'out - "Multivitamīnu Multipaka"

Instrumenti - "Cilvēks"

Jāņa Ruņģa Klātbūtne - "Ārpus prātus"

Juuk - "Indulgenču tirgotāji"

Kashuks - "Lost Echo"

Lupa - "Sequences and Consequences"

Nikto - "Nikto"

Ozols - "Neona pilsēta"

Tribes of the City - "Rust and Gold"

VIŅA - "Mildas īstais vārds ir Zelma"

Lielākā daļa nominantu šovakar arī kāps uz skatuves “Austras balvas 2019” nominantu koncertā - to skaitā tādi mākslinieki kā Ozols, Viņa, ''Astro’n’out'', ''Tribes Of The City'', Kashuks, Juuk un Lupa. Koncerta noslēgumā tiks nosaukts albums, kas šogad ieguvis “Austras balvu”.

“Austras balvu” ieguvušais izpildītājs līdz ar koktēlnieka Daniela Vainovska darināto Austras koka statuju saņems biedrības "Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) balvu 1000 eiro turpmākajai karjeras attīstībai. Tāpat koncerta noslēgumā tiks pasniegta arī portāla “Delfi”  lasītāju simpātiju balva, kas dos iespēju par brīvu reklamēties portālā 1000 eiro  apmērā. Šīs balvas ieguvēju nosaka portāla lasītāji, kas pēdējās divas nedēļas varēja balsot par saviem favorītiem īpašā balsojumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti