Kas notiek un kam jānotiek jaunās valdības deklarācijas tapšanā?

Andris Bērziņš, Maksims Jegorovs, Ivars Austers, Elīna Pinto, Arvils Ašeradens, Uģis Mitrevics, Edgars Tavars

Jānis Domburs 30.novembris, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Speciālizlaidums: Karš Ukrainā, drošība Eiropā un pasaulē: kas notiek pēc NATO, ES un G7 samitiem Briselē?

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Krievijas karš Ukrainā: kas notiek un kam jānotiek Latvijas tautsaimniecībā? (ar surdotulkojumu)

Kas notiek Latvijā? Krievijas karš Ukrainā: kas notiek un kam jānotiek Latvijas tautsaimniecībā?

VIDEO. Krievijas karš Ukrainā: Kas notiek un kam jānotiek Latvijas tautsaimniecībā?

Krievijas iebrukums Ukrainā ietekmē arī Latvijas tautsaimniecību, jo pret Krieviju un Baltkrieviju ir noteiktas sankcijas, bet Ukraina vairs neveic ārējos maksājumus. Tas ietekmē gan tirdzniecību, gan arī tranzītu. 30. marta raidījuma "Kas notiek Latvijā?" viesi diskutēs par kara ietekmi uz Latvijas ekonomiku, pirmkārt – uz nozarēm, kuras kādu iemeslu dēļ līdz šim bijušas lielākā vai mazākā mērā saistītas ar importu no Krievijas.

Diskusijā piedalīsies Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Andris Bite, Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas padomes priekšsēdētājs Ivars Eniņš un  Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss. Diskusijas dalībnieku vidū būs arī Latvijas Stividorkompāniju asociācijas padomes loceklis, "Rīgas Universālā termināļa" izpilddirektors Jānis Kasalis un Latvijas Apvienotās putnkopības nozares asociācijas padomes priekšsēdētājs Jurijs Adamovičs.

Politiķus diskusijā pārstāvēs divi ministri, kuru atbildībā esošās nozares atšķirīgu iemeslu dēļ sāpīgi izjutīs kara sekas, proti, satiksmes ministrs Tālis Linkaits ("Konservatīvie") un zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (Nacionālā apvienība). Premjera Krišjāņa Kariņa pārstāvēto "Jauno Vienotību" šā vakara raidījumā pārstāvēs Saeimas deputāts Rihards Kozlovskis, savukārt apvienību "Attīstībai"/"Par!" – tās Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Pūce.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti