Kas notiek ar dabasgāzes iepirkumiem Latvijai un Skultes termināļa projektu?

Jānis Vitenbergs, Jānis Patmalnieks, Edmunds Valantis, Mārtiņš Čakste, Edvards Kušners, Renārs Miķelsons, Lilija Apine. Dalībnieku saraksts tiek papildināts.

Jānis Domburs 22.marts, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

(Zīmju valodā). Kas notiek Latvijā? Kas notiek ar 2023.gada valsts budžeta projektu Saeimā?

Kas notiek Latvijā?

(Zīmju valodā). Kas notiek Latvijā? Kas notiek ar kultūru un vērtībām: atteikšanās no “Lielā Kristapa” un pieminekļu demontāža

Kas notiek Latvijā? Kas notiek ar kultūru un vērtībām: atteikšanās no “Lielā Kristapa” un pieminekļu demontāža

VIDEO: «Kas notiek ar kultūru un vērtībām: atteikšanās no «Lielā Kristapa» un pieminekļu demontāža»

8. marta raidījuma ''Kas notiek Latvijā?'' pirmajā daļā "Kas notiek ar kultūras darbinieku un ministra domstarpībām par kopdzīves statusu un iekļaujošu sabiedrību?" piedalās kultūras ministrs Nauris Puntulis (Nacionālā apvienība) un aktrise Marija Luīze Meļķe, kas, vēršot uzmanību uz viendzimuma pāru tiesiskā statusa problēmām, atteicās pieņemt balvu "Lielais Kristaps" kā gada labākā aktrise.

Raidījuma otrajā daļā "Kas notiek ar pieminekļu demontāžu, ielu pārdēvēšanu un vēstures izvērtēšanu?" par Rīgas Pieminekļu padomes lēmumu atbalstīt sešu piemiņas zīmju – tajā skaitā Aleksandra Puškina un Andreja Upīša – pieminekļu demontāžu ar kultūras ministru diskutē biedrības "Publiskās atmiņas centrs" pārstāvis Didzis Šēnbergs, tēlnieks un Rīgas Pieminekļu padomes loceklis Ivars Drulle ("Par!"/"Progresīvie") vēsturniece, kolektīvās atmiņas un rituālkomunikācijas pētniece Vita Zelče un Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti