Ziemassvētku pievilināšanas pasākums bērniem

Brīvdienās bērni var tikties ar Čučumuižas rūķu saimi, lai noskaidrotu, kā rūķi gatavojas Ziemassvētkiem. Bērni uzzinās, kas nodarbina rūķu prātus pirms gada lielākajiem svētkiem, kad rūķiem darba pilnas rokas. Kopā ar runci Albertu bērni varēs noskaidrot, kas nepieciešams, lai mājās ienāktu svētku sajūta, kādi priekšdarbi veicami, lai svētki izdotos godam.

Decembra uzveduma “Balts sniedziņš, baltas skujiņas” tēma veltīta Ziemassvētku gaidīšanas laikam - rūķu laikam. Rūķu meistari liks lietā savas prasmes, lai Ziemassvētkos būtu īsta svētku sajūta.

Taču rūķu bērni, tāpat kā cilvēku bērni, nevar vien sagaidīt, kad beidzot svētki būs klāt. Kas jādara, lai svētkus pasteidzinātu? Vai Ziemassvētkus var kā īpaši pievilināt? Satraukumiem pilnajā gaidīšanas laikā gribot negribot atgadās dažādas ķibeles. Ko darīt, kad viss nenotiek, kā plānots? Varbūt rūķīšu krustmāmiņa Kristīne zinās atbildi!

Bērnu rīts piedāvā radoši un aktīvi pavadīt laiku kopā ar runci Albertu, rūķu krustmāti Kristīni un Čučumuižas rūķiem. Bērniem būs iespēja arī nofotografēties jūgendstila fotosalonā ar greznām cepurēm, spēlēt ornamentu spēli un uzcelt savu jūgendstila namu muzeja virtuālajā ekspozīcijā.

Pasākums notiek svētdien, 3. decembrī, plkst. 12.00  muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”.

Uz pasākumu aicināti bērni vecumā no 4 līdz 8 gadiem, kā arī viņu vecāki vai pavadošās personas. Pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni +371 67181465.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti