«Prāta spēles» skolēniem - aicina pieteikties prāta sportam RTU

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 8.-12. klases jauniešus no visām Latvijas skolām pieteikties  tradicionālajām sacensībām "Prāta spēles", kurās noskaidros spēcīgākos šaha, bridža un dambretes spēlētājus, portālu Lsm.lv informēja RTU pārstāve Dita Arāja.

RTU "Prāta spēles" notiek jau desmito reizi, un šogad tās sestdien, 30. martā, no plkst. 10.00 norisināsies RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1.

"Prāta spēlēs" var piedalīties ikviens jaunietis, kuram nav augstākās izglītības un kurš nav iepriekš studējis RTU. Īpaši aicināti ir 10., 11. un 12. klases skolēni, kuri interesējas par iespējām studēt inženierzinātnes RTU. Dalība spēlēs ir bez maksas.

Lai pieteiktos spēlēm, jāaizpilda reģistrācijas anketa.

RTU "Prāta spēļu" uzvarētāji saņems naudas balvas, kas izmantojamas, maksājot par RTU sagatavošanas kursiem vai sedzot studiju maksu. Naudas balvu iespējams saņemt arī kā stipendiju, ja sacensību uzvarētājs kļūst par RTU studentu. Spēļu dalībniekus sagaida arī citi pārsteigumi, kā arī iespēja vērtīgi pavadīt brīvo laiku un veidot jaunus kontaktus.

"Prāta spēles" RTU rīko kopš 2009. gada, un tajās tiek noskaidroti labākie šaha, dambretes un bridža spēlētāji, kuriem ir iespēja izcīnīt stipendijas studijām RTU. Spēļu mērķis — popularizēt RTU kā prāta sporta veida atbalstītāju, veicināt skolēnu un studentu savstarpējos kontaktus, popularizēt šahu, bridžu, dambreti, kā arī paaugstināt skolēnu sporta meistarību šajās prāta spēlēs.

Ar šaha, dambretes un bridža sacensību nolikumiem var iepazīties RTU mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti