Jaunumi rotaļlietu pasaulē - barojamas lelles un murrājoši tīģeri

Lai arī līdz Ziemassvētkiem vēl tālu, daudzi cilvēki jau tagad sākuši domāt, ko dāvināt tuviniekiem Ziemassvētkos. Londonā notikusi izstāde, kurā izrādītas daudzas rotaļlietas, kas darbojas ar augstāko tehnoloģiju palīdzību.

Slavenajā Londonas rotaļlietu veikalā “Hamleys” bērniem ir iespēja iepazīt pēdējos jaunumus rotaļlietu pasaulē. Starp tiem ir arī kompānijas “Lego” veidots robots “Vernijs”, kuru lietotāji var pārveidot pēc sirds patikas.

Bērni nepaliek vienaldzīgi arī pret mīksto rotaļlietu – tīģeri, kas reaģē uz dažādām skaņām – tas var gan rūkt, gan arī murrāt. Meitenes īpaši iecienījušas lelli Luvabellu, kuru ir iespējams pabarot.

“Hamleys” pārdošanas direktore Viktorija Keja stāsta, ka ražotāji vienmēr ir mēģinājuši padarīt  lelles pēc iespējas dzīvākas un gudrākas.

"Mūsdienu lelles ir ļoti gudras. Mums šeit ir Luvabella, kas ir ļoti reālistiska lelle. Jo vairāk bērni ar viņu spēlējas, jo vairāk viņa iemācās ko jaunu.”

Mākslīgais intelekts ļoti bieži tiek izmantots, veidojot dažādas tehnoloģijas, un nu tas ir sasniedzis arī rotaļlietu jomu. Tā, piemēram, rotaļu sacīkšu automašīnas bērnam vairs nav jāvada, jo tās ar mākslīgā intelekta palīdzību trasē sacenšas pašas.

“Tas ir jauns līmenis, kad tu vari cīkstēties ar “gudru” mašīnīti vai arī skatīties no malas, kā tās sacenšas. Var arī sacensties ar draugiem un neuztraukties, ka mašīnas varētu izskriet no trases,” stāsta “Hamleys” pārstāve.

Lai arī lielākā daļa bērnu ir sajūsmā par jauno tehnoloģiju rotaļlietām, daudzi vecāki par tām nepriecājas, tādēļ meklē saviem bērniem ko tradicionālāku.

Galvenais iemesls tam ir izmaksas – jauno tehnoloģiju rotaļlietas pašlaik ir ļoti dārgas.

Tāpat vecāki uztraucas, ka bērni paši nevēlēsies spēlēties, ja reiz rotaļlietas darīs visu bērna vietā, tādēļ 257 gadus senajā veikalā tiek meklētas rotaļlietas, kas rosina mazuļu iztēli.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti