«Dod pieci!» labdarības maratonā saziedoti 135 546 eiro

Labdarības maratonā „Dod pieci!” ir saziedoti 135 546 eiro, vēsta radio pieci.lv.

Iegūtā nauda būs veltīta bērnu ar īpašām vajadzībām asistentu darba apmaksāšanai nākamajā gadā. Akcijas laikā ikviens varēja pieteikt dziesmu radio pieci.lv par to samaksājot vismaz piecus eiro. Daudzi ziedotāji gan bērniem veltīja vairāk līdzekļu – pat 1000 eiro.

Latvijas Radio paziņojumā medijem norāda, ka asistentu pakalpojumus saņems 54 Latvijas ģimenes, kurās dzīvo bērni ar īpašām vajadzībām. Kā uzsver akcijas rīkotāji, tad otrajā labdarības maratona gadā bijis svarīgi, lai par šo projektu aizdomātos pēc iespējas vairāk cilvēku. Tāpēc stikla studija novietota Stacijas laukumā Rīgā, lai cilvēkiem ikdienas steigā dotu iespēju aizdomāties par līdzās esošajiem, kuriem nepieciešama palīdzība.

Iepriekš maratona rīkotāji ziņoja, ka pasūtīto dziesmu daudzums divreiz pārsniedz pērn saņemto, un, tā kā daži klausītāji ir uzdevuši jautājumus, kad tieši atskanēs viņu pasūtītā dziesma, rīkotāji uzsver, ka ikviena no dziesmām tiks atskaņota Pieci.lv ēterā - arī pēc maratona beigām.

 

Saistītie raksti
5 komentāri
RS6
Tagad varēšu nopirkt sev vēlamo Audi. :)
Klausītājs/skatītājs
Mēs esam vareni, kopā mēs to paveicām, Latvija var! (flag:lv) Uzslavas un pateicību pelnījuši pilnīgi visi, gan tie kas rīkoja šo maratonu, gan kas piedalījās ziedojot dziesmas, vai arī zvanot uz ziedojuma tālruni! Lai pastāv maratons #dodpieci Vel ilgu laiku/turpmākos gadus.
dita41
es lepojojs ar tiem cilvekiem kuri noziedoja naudu akcijai
janis
man ļoti patika sižets LTV1 par meiteni, kas iemaksāja 1000€, tik daudz pozitīvu emociju un smuki uzfilmēts arī. Gribētu zināt, kad viņa veiks nākošo iemaksu?
Ilze
Man prieks ... un lepnums! Par šīs zemes cilvēkiem, kuri nepaiet garām un palīdz, cik var. Latvija ir tās iedzīvotāji un mēs ar pārliecību varam teikt, ka Latvijā dzīvo labi cilvēki. Tāpēc man prieks, ka esmu daļa no šīs valsts :)
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti