Vairāk

 

LTV1
LTV7
VISIEMLTV.LV
03:02
Mūzika
00:00
Nakts mūzika
03:00
-
00:00
Pieci mūzika
03:00
-
Svarīgākais 24 stundās
Latvijā
Latvijas valstspiederīgie Anglijā gatavojas «Brexit»
Otrdien, 11. decembrī, britu parlamentā gaidāms balsojums par Terēzes Mejas panākto "Brexit" vienošanos, kurā teikts, ka pārejas periodā no nākamā gada 30.marta līdz 2020.gada 21.decembrim joprojām būs spēkā brīvā pārvietošanās. Eiropas Savienības pilsoņi varēs apmesties Apvienotajā Karalistē uz dzīvi tāpat, kā līdz šim. Pēc pārejas perioda beigām būs jauna imigrācijas kārtība. Latvijas Televīzija centās noskaidrot vai Latvijas valstspiederīgie Anglijas dienvidu pilsētā Bognorīdžisā izmaiņām ir gatavi.

Vairāk

Ekonomika

Vairāk

Pasaulē
ANO migrācijas pakta dēļ Beļģijā sākusies valdības krīze
Beļģijas valdībā sākusies krīze – to atstājuši labējā partija “Jaunā flāmu alianse”, kurai bija trīs ministru amati. Partija šādu lēmumu pieņēmusi, jo Beļģijas premjerministrs Šarls Mišels atbalstīja ANO migrācijas paktu, pret ko flāmu nacionālisti stingri iebilda. Tagad iekšlietu, imigrācijas un finanšu ministru funkcijas varētu pārņemt valsts sekretāri.

Vairāk

Ziņu analīze
Interesanti
Šonedēļ

KG Kultūras Žūrija iesaka

Ieva Rozentāle
Vēl viena brīnišķīga iespēja noskatīties valsts simtgadē tapušās Latvijas režisoru filmas par brīvu kinoteātrī „Splendid Palace” dāvā Nacionālais Kino centrs. Sestdien, 8.decembrī, filmu maratons ar devīzi “Paldies par redzēšanos!” ir pateicība gan filmu autoriem, gan skatītājiem, bez kuriem nekas nenotiktu. Kristīnes Želves “Mērijas ceļojums”, Ivara Selecka “Turpinājums” un Dāvja Sīmaņa “Tēvs nakts” būtu mana simtgade filmu izvēle atkārtotam pārdzīvojumam.
JRT kulta režisora Vlada Nastavševa jauniestudējums – Tenesija Viljamsa luga “Jaunības putns ar saldo balsi”. Vēl tikai gaidot pirmizrādi, lasu režisora pārdomas: “Svaigums un cilvēces jaunība ir zuduši. Un ir sajūta, ka mēs esam jau ļoti veci. Visi. Civilizācija kopumā ir kļuvusi veca. Un vienīgais, kas atliek, ir imitēt jaunību. Imitēt svaigumu”. Var jau būt, ka tie, kurus urda jautājumi par mūsu sabiedrības novecošanos, izrādē atradīs kādas atbildes. To būs vērts redzēt arī JRT "proves" aktieru dēļ.
Stāstu par Parīzes kurtizāni Magdu - Pučīni operu "Bezdelīga" man vēl nav izdevies skatīt pilnvērtīgā operas izrādē, tomēr koncertiestudējums ir gana vilinoša iespēja – vismaz noklausīties viena no pēdējām Džakomo Pučīni operām ar lielisku dziedātāju sastāvu – Krievijas Lielā teātra solisti Dināru Alijevu, amerikāņu tenoru Džonu Ērvinu un baltkrievu tenoru Pāvelu Petrovu, kuriem līdzās izrādē piedalīsies Latvijas operdziedātāji Inga Šļubovska-Kancēviča, Krišjānis Norvelis, Marlēna Keine un citi diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā.
Līdzās četru stundu garajam jubilejas koncerta videoierakstam, kas ekskluzīvi pieejams sabiedrisko mediju portālā LSM, tiek piedāvāta iespēja noskatīties vēsturiskos LNO operu iestudējumus, kas šķiet kā ceļojums laika mašīnā. Iestudējumi būs pieejami vien dažus mēnešus https://ltv.lsm.lv/lv/kultura/operai-100/ , lai pēc tam atkal paklausīgi iegultu LTV videoarhīva dzīlēs.
Kultūra

Vairāk

Sports

Vairāk

Ārpus ētera
Guntars Meluškāns: Prezidenta laiks
Šis brīdis ir prezidenta Vējoņa zvaigžņu stunda. Reti Latvijas politiskās reālijas kādam prezidentam piedāvā tik lielisku iespēju tieši vadīt un ietekmēt politisko procesu.
Autori
Jānis Buholcs
Dr. sc. comm., Vidzemes augstskolas asociētais profesors

Vairāk

Labākais no radio NABA
Vecāki un bērni

Vairāk

Dzīve & stils
#LV99plus: Lielinieki ieņem Daugavpili
Šī publikācija ir daļa no lsm.lv seriāla #LV99plus, kas stāsta par notikumiem Latvijā un reģionā pirms 100 gadiem. Tā ir daļa no mūsdienīgas hronoloģiskas notikumu rekonstrukcijas 1917. un 1918. gadā, kas ļāva dibināt neatkarīgu Latvijas valsti. Publikācijas autore ir viena no mūsu virtuālajiem tēliem, kas ir izdomāta, bet nekādā gadījumā ne "feika". Šī varone mums palīdz rekonstruēt tā laika notikumus, procesus un sadzīvi.

Vairāk

Cilvēkstāsti

Vairāk

Foto
Laika prognoze
Pirmdiena
10. Decembris
+2 °C
+2 °C Viegls lietus
D/DA vējs, 4,10m/s
Saullēkts: 08:56
Saulriets: 15:36
Mitrums: 100,00%
Spiediens: 745,11 mmHg
+1 °C
3,80m/s
+1 °C
3,40m/s
+3 °C
2,70m/s
+3 °C
2,20m/s
+1 °C
2,40 m/s
+1 °C
2,50 m/s
+1 °C
0,90 m/s
+1 °C
2,20 m/s
+1 °C
2,40 m/s
0 °C
2,40 m/s
+1 °C
3,70 m/s
0 °C
3,60 m/s
-1 °C
3,90 m/s
-2 °C
4,30 m/s
-1 °C
4,50 m/s
-2 °C
4,20 m/s
-3 °C
3,30 m/s
-3 °C
2,90 m/s
-1 °C
3,00 m/s
-2 °C
2,60 m/s

Laika prognozes no yr.no