Vairāk

 

LTV1
LTV7
VISIEMLTV.LV
02:02
Monopols
00:00
Nakts mūzika
02:00
Klasika bez pieturām
02:09
Внешний вид
00:00
Pieci mūzika
03:00
-
Svarīgākais 24 stundās
Latvijā
Sociālie darbinieki vairs nesaņem piemaksas par darbu ar riska ģimenēm
Sociālie darbinieki šogad piemaksas par darbu ar sociālā riska ģimenēm vairs nesaņem. Šādu atbalstu ieviesa pēc 2017. gada janvāra traģiskajiem notikumiem, kad Dobelē un Rēzeknē dzīvību zaudēja vairāki bērni. Aptuveni 100 eiro lielās piemaksas motivējušas strādāt vairāk un efektīvāk, tāpēc budžeta grieziena dēļ sociālo dienestu direktori ir bažīgi par tālāku darbu.

Vairāk

Ekonomika

Vairāk

Pasaulē

Vairāk

Ziņu analīze
Interesanti
Šonedēļ

KG Kultūras Žūrija iesaka

Orests Silabriedis
Hamburgā dzīvojošā latviete Ruta Paidere uzrakstījusi jaunu kamersimfoniju, un Rutas skaņuraksts ir gan izslīpēts un konceptuāls, gan drosmīgs. Helsinkos mītošais Sebastians Fagerlunds atgriežas Latvijā ar ģeniālo Klarnetes koncertu, kuru Cēsīs un Rēzeknē atskaņojis Guntis Kuzma, bet nu skanēs pirmoreiz Rīgā. Visubeidzot Rihards Štrauss, kurš auž izmisumā un skaistumā mirdzošu stīginstrumentu lamento. Lūk, Sinfonietta Rīga un diriģenta Normunds Šnē koncerts 23. februārī Lielajā ģildē.
Visi zina Leonkavallo operas “Pajaci” slaveno tenora solo, ko premjers parasti dzied, noraujot parūku un raudot. Bet, ja operu režisē Aiks Karapetjans, pirms pirmizrādes nav iespējams pat nojaust, ko noraus tenors. Līdzās Leonkavallo šedevram – nevienam nezināmā Italo Montemeci pasaka par mīlestības augsto varu. Atslēgas vārds – režisē Aiks Karapetjans! Pirmizrāde 21. februārī Latvijas Nacionālajā operā.
Kikōne nodzīvoja 22 gadus. Kaut kas no Kikōnes rakstītā ir laikrakstos, izlasēs un tīmeklī, bet viņa dzejas izlase nāk klajā tikai tagad – 12 gadus pēc viņa nāves. Krājums “jūs kavējaties” ir galēji uzlādēts. Lasu viņa tekstus un jūtu, ka tas priekšmets, uz kā sēdu, ik brīdi var pārvērsties par elektrisko krēslu. Nesatiku Kikōni, bet jūtos kā iepazinies ar viņu un gribu lasīt arī Kikōnes lugas, scenārijus un esejas.
Ernesta Vītiņa stikla labirintā Juris Āzers spēlēs marimbu un vibrofonu, Agnese Egliņa - klavieres, un DJ Monsta pletīs elektronisko horizontu. Skanēs Arvo Perts, Filips Glāss, Dmitrijs Šostakovičs, Edisons Deņisovs un Bruno Mantovani. Laipni lūgti stikla un skaņu labirintā 21. februārī Rīgas Mākslas telpā.
Kultūra

Vairāk

Sports

Vairāk

Ārpus ētera
Lokāmtelefons. Vai jauna revolūcija mobilo tālruņu jomā?
Katru gadu lielie pasaules tehnoloģiju uzņēmumi prezentē savas korporācijas iekšienē radītos jaunākos viedtālruņus. Tas ir kā raudzīties Holivudas filmas trešajā, piektajā vai pat devītajā stāstā uz lielā kino ekrāniem – sērijas nosaukumu papildina kārtas skaitlis, bet dramaturģijā nekas īsti nemainās kopš žanra klasikas, "Apple" dibinātāja Stīva Džobsa lieliskajām “one more thing” (vēl kāds sīkums) prezentācijām. Šķita, ka "Samsung" piedāvās jau daudzkārt dzirdēto un redzēto, atkal no jauna demonstrēs kvalitatīvākos no "Android" ekosistēmas viedtālruņiem un stāstīs par to, ka jaunās ierīču komponentes ir labākas par iepriekšējām, lietojot vispārākās izteiksmes formu.
Aiga Pelane: Strauji iecerētā pašvaldību reforma var arī iebuksēt
Tikai viens no pašreiz valdībā esošajiem pieciem politiskajiem spēkiem – partiju apvienība "Attīstībai/Par!" – savā īsajā priekšvēlēšanu programmā paziņoja, ka gatavojas pašvaldību skaitu samazināt vismaz trīs reizes. Tagad administratīvi teritoriālā jeb pašvaldību reforma ir kļuvusi par vienu no Krišjāņa Kariņa valdības galvenajām prioritātēm un to plāno realizēt triecientempā. Cik karstas varētu izvērsties diskusijas, un vai tiešām viss būs tik vienkārši?
Autori
Jānis Buholcs
Dr. sc. comm., Vidzemes augstskolas asociētais profesors

Vairāk

Labākais no radio NABA
Vecāki un bērni

Vairāk

Dzīve & stils

Vairāk

Cilvēkstāsti

Vairāk

Foto
Laika prognoze
Sestdiena
23. Februāris
-6 °C
-6 °C Skaidrs
DR vējs, 1,50m/s
Saullēkts: 07:35
Saulriets: 17:38
Mitrums: 85,00%
Spiediens: 784,21 mmHg
-6 °C
2,70m/s
-3 °C
4,40m/s
0 °C
5,50m/s
+2 °C
5,00m/s
0 °C
3,20 m/s
-1 °C
2,80 m/s
+5 °C
3,90 m/s
+4 °C
4,70 m/s
+1 °C
3,90 m/s
+2 °C
5,80 m/s
+6 °C
7,50 m/s
+2 °C
6,70 m/s
+3 °C
6,10 m/s
+3 °C
7,90 m/s
+5 °C
7,50 m/s
+1 °C
4,40 m/s
-1 °C
2,80 m/s
-1 °C
3,20 m/s
+8 °C
7,40 m/s
+3 °C
5,70 m/s

Laika prognozes no yr.no