Vairāk

Bērnu sporta uzrēķini

Vairāk

Vairāk

Vairāk

Šonedēļ
KG Kultūras
Žūrija iesaka
Liene Jakovļeva
Uz krāšņu ceļojumu pasaules tautu mūzikā 18. oktobra pievakarē aicina ansamblis Arcandela, pirmoreiz viesojoties Latvijas Radio 1. studijā. Kustība, dabiskums un mūzika, kas nepazīst žanru robežas, valdīs koncertā, ko varēs klausīties Latvijas Radio 3 “Klasika” tiešraidē un vērot “Klasikas” mājaslapā. Pievienotā vērtība būs arī Ingas Saksones vadītas sarunas.
Sirsnīgām 10 gadu dzimšanas dienas svinībām sasparojies klavieru kvartets “Quadra” koncertā “Slāpes pēc prieka”. Lieliskais un kopš pirmā kopīgā koncerta nemainīgais četrinieks - vijolnieks Arvīds Zvagulis, altists Pēteris Trasuns, čellists Kārlis Klotiņš un pianists Rihards Plešanovs - uz jubilejas galda liks pa druskai no tā, kas pirmajā desmitgadē padarīts.
Leldes Stumbres psiholoģisko romānu “Perfekcioniste”, ko citi droši vien aizrautīgi lasa jau pāris mēnešus, es ik brīvu brīdi nepacietīgi lapoju tikai nupat. Un pieķēru sevi pie sen nebijušās burvīgās sajūtas - nolaupīt brīdi grāmatai, pirms aizmigšanas sev izlūgties vēl kādu lappusi un neapzinīgi citu darāmo pabīdīt sāņus.
Četrreiz gadā lasītājus apspīd “Mūzikas Saule” - žurnāls, kas raksta par aktuālo, vēsturiski paliekošo un vienkārši interesanto. Rudens laidienā saule izgaismo “cilvēkus aiz”, žurnāla lapu konkrētajā skaitā ļaujot iepazīt vien daļu no tiem daudzajiem darītājiem, bez kuriem krietni vien nesakārtotāk, un nebaudāmāk izskatītos un izklausītos tas, kas notiek uz skatuves.

Vairāk

Interesanti

Vairāk

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt