Dzimšanas gads: 1993

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Kādēļ es būšu labs, pilsētniekiem noderīgs deputāts?
Man ir vairāk nekā 5 gadu starptautiska pieredze tieši pilsētplānošanā un maģistra grāds telpiskās attīstības plānošanā. Rīgas problēmas nav unikālas, un es zinu, kā cilvēki tās ir risinājuši Barselonā, Helsinkos, Kopenhāgenā un citur.
2 Kāda, manuprāt, būtu ideālā Rīga?
Rīga, kas kļūs par pirmo klimatneitrālo galvaspilsētu Baltijā. Rīga, kas tiek plānota kopā ar jauniešiem. Rīga ar daudziem parkiem, kokiem un velojoslām. Rīga, kurā atgriežas ne tikai tās viesi, bet arī cilvēki, kuri kādreiz dzīvoja Rīgā.
3 Viena praktiska lieta, ko es noteikti gribu izdarīt pilsētā?
Ir jāizveido platforma, kurā piedalās jaunie, aktīvie rīdzinieki, jaunatnes organizācijas un pilsētas pārvalde (gan politiķi, gan speciālisti no RD). Platforma tiks izmantota, lai jaunieši varētu piedalīties attīstības projektu izstrādē un ieviešanā.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Latvijas Universitāte 2017 Profesionālais maģistra grāds telpiskās attīstības plānošanā un telpiskās attīstības plānotāja kvalifikācija
Augstākā Latvijas Universitāte 2015 2. Latvijas Universitāte 2015 Bioloģija Dabaszinātņu bakalaura grāds
Darbavieta Amats
Rīgas pilsētas pašvaldība Galvenā stratēģiskās plānošanas speciāliste, nodaļas vadītājas vietniece
Biedrība "Protests" Valdes locekle
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt