Ziņu speciālizlaidums

Pirmajā stundā nobalsojuši 1,56 % vēlētāju

Ziņu speciālizlaidums

Izvēlies nākotni! 14.Saeimas vēlēšanas. Ziņu speciālizlaidums

E. Levits: Nevar balsot par partijām, kam nerūp Latvija

Valsts prezidents: Nevar balsot par partijām, kam nerūp Latvija

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 8 mēnešiem.

Valsts prezidents Egils Levits sestdien aicināja ikvienu Latvijas pilsoni izpildīt pienākumu un aiziet nobalsot. Viņš aicina izvēlēties tādu partiju, kas ir saprātīga un spētu nākamajos četros gados izvest Latviju caur vētrainiem ūdeņiem.

Levits ar dzīvesbiedri Andru balsoja Rīgas Purvciema vidusskolā. Īslaicīgu traucējumu dēļ elektroniskajā tiešsasaites vēlētāju reģistrā prezidenta dokumentus izdevās nolasīt ar otro reizi.

Kā atzina Levits, viņš balsojis par vienu no demokrātiskā spektra partijām.

"Partiju piedāvājums patiešām ir labs; mums ir gan konservatīvākas, gan liberālākas, gan nacionāli orientētas partijas," uzskata Levits.

"Nākamie četri gadi būs grūti. Un mums vajag tādu Saeimu un valdību, kas spēs šos četrus gadus vislabāk izvadīt cauri šīm grūtībām.

Mēs nevaram atstāt Latvijas valsts vadību cilvēkiem un partijām, kurām varbūt arī nerūp mūsu valsts nākotne un valsts pastāvēšana. Mēs redzam, ka šodienas ģeopolitiskajā situācijā valstiska domāšana ir absolūti izšķiroša," teica Levits.

Par nākamās Saeimas un valdības pirmo un svarīgāko uzdevumu Levits uzskata tikt galā ar gaidāmo enerģētikas krīzi ziemā, kā arī izglītības un tautsaimniecības veicināšanu, lai Latvija neatpaliktu attīstībā.

Aicinājumu doties balsot izteica arī Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite:

"Visiem pilsoņiem ir jāiet balsot! Tas notiek tikai reizi četros gados, un šo dienu var veltīt savai valstij, jo mēs ievēlēsim cilvēkus, kuri izšķirs Latvijas nākotni vismaz nākamajiem četriem gadiem."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti