Uz Stradiņa slimnīcas būvniecības turpināšanu deviņi pretendenti 

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca iepirkuma konkursa procedūrā ar sarunām izvēlējusies deviņus kandidātus, ar kuriem tiks turpinātas sarunas par labāko piedāvājumu ēkas izbūvei 2. posmā, informēja slimnīcā.

Par iespēju būvēt slimnīcas jaunā korpusa otro kārtu sacentīsies deviņi kandidāti, kuri iesniedza pieteikumus un tika atzīti par atbilstošiem kvalifikācijas prasībām:

  • SIA “Arčers",
  • SIA “Merks”,
  • SIA “Monum”,
  • SIA “Skonto būve”,
  • SIA “Velve”,
  • pilnsabiedrība “LNK industries group”,
  • pilnsabiedrība “RERE būve 1”,
  • akciju sabiedrība “UPB”.
  • personu apvienība “BBA, PMK un TILTS”.

Konkursa procedūras ar sarunām 1. posmu – kandidātu atlasi – slimnīca izsludināja aprīlī un līdz maija beigām bija saņēmusi deviņu kandidātu pieteikumus, kurus izvērtēja gan slimnīcas Iepirkumu komisija, gan Iepirkumu uzraudzības biroja speciālisti. Konkursa otrajā posmā slimnīca no pretendentiem sagaida finanšu un tehniskos piedāvājumus. Iepirkuma otrais posms tiks izziņots pēc 10 dienu nogaidīšanas perioda beigām.

Projektu kopējās izmaksas plānotas 91 miljona eiro apmērā, un 85% apmērā to līdzfinansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta īstenošanas termiņš ir 2023. gada beigas.

KONTEKSTS: 

Jaunā korpusa pirmā kārta tika nodota ekspluatācijā 2017. gada martā. Pirmās kārtas nodošanas termiņš bija 2016. gada oktobris. Būvniekam – pilnsabiedrībai "SBRE" – par kavēšanos piemērota soda nauda.

Slimnīcas jaunajās telpās ārstējas Gastroenteroloģijas, Nefroloģijas, Endokrinoloģijas, Uroloģijas, Otorinolaringoloģijas, Endoskopijas nodaļu pacienti, ka arī atrodas Poliklīnika, Diagnostiskās radioloģijas institūts, Dienas stacionārs un Apvienotā laboratorija.

Par būvniecības otro kārtu jautājumi radās Eiropas Komisijai, taču vēlāk tā apstiprinājusi būvniecības turpinājuma plānu. Tad neskaidrību radīja projekta finansiālā situācija un otrā kārta "iepauzēta", un to plānoja risināt, meklējot naudu neizmantotajos ES fondos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti