Panorāma

GMI celšanai visām pašvaldībām naudas nepietiekot

Panorāma

Iespēja kļūt par Eiropas kultūras galvaspilsētu 2027. gadā

Tautas panorāma: Ķengarags

«Tautas panorāma» Ķengaragā: Kas Rīgā darāms?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Kas rīdziniekiem savā pilsētā patīk, bet kuras lietas jaunajiem Rīgas domes deputātiem būs jāmaina? Skatījums uz lietām un steigšus risināmiem jautājumiem katrā galvaspilsētas apkaimē dzīvojošajiem atšķiras. Otrdien, 4. augustā, "Tautas panorāma" devās uz Ķengaragu.

Ķengaragā uzrunātā Inese atzina, ka lielākais pluss apkaimē ir tas, ka līdz Daugavai var aiziet piecu minūšu laikā un siltākā laikā ik dienu iespējams peldēties. Līdzīgi izteicās arī citi apkaimē uzrunātie, tostarp Zinaīda, kura akcentēja arī Ķengaragā izveidoto promenādi.

Arī Endijs atzina, ka priecē promenāde un zaļā vide. Viņš atklāja, ka uz augusta beigās paredzētajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām dosies, taču vēl nav izlēmis, par ko balsot. Līdzīgi izteicās Elmārs: "Jāiet jau ir, kā neies, bet par ko vēlēt – neesmu izgudrojis."

Jautāts, kas mikrorajonā būtu sakārtojams, Elmārs atzina – vēlētos, lai tiktu salaboti celiņi iekšpagalmos, bet Endijs vēlētos sakārtotākus ceļus. Sabīna gribētu, lai tiktu iztīrīta Daugava, tad būtu patīkamāks skats un varētu peldēties. Tikmēr Inese sūdzējās par nenopļauto zāli un nesakopto vidi pie promenādes.

Inese atzina arī, ka savu izvēli, par kuru politisko spēku balsot, izdarīs pēc iepazīšanās ar vēlēšanu programmām. "Es būtu jau izdarījusi savu izvēli, ja redzētu reālus, izdarāmus darbus. Programmas šogad ir ļoti populistiskas," viņa sprieda. Tikmēr Arnolds atzina, ka uz vēlēšanām dosies, ja "viņu pierunās".

KONTEKSTS:

Gaidot 29. augustā plānotās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas, "Tautas panorāma" no pirmdienas, 3. augusta, dodas pie iedzīvotājiem galvaspilsētas apkaimēs, kas izvēlētas pēc iedzīvotāju skaita. Plānots, ka trīs nedēļu laikā LTV "Tautas panorāma" pabūs visos Rīgas mikrorajonos, kur iedzīvotāju skaits ir lielāks par 10 000.

Ja vēlaties paust savu viedokli par to, kas galvaspilsētā būtu jāmaina vietējai varai, vai arī ir kas sakāms par savu apkaimi – sūtiet video uz "WhatsApp" numuru 20553333.

Vēlēšanu rezultāti

Provizoriskie rezultāti, CVK dati no 156 iecirkņiem no 156

Dati: CVK. Atjaunots: 30.08. 10:11

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 156 iecirkņiem no 156

Dati: CVK. Atjaunots: 30.08. 10:11

18 vietas Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
12 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
10 vietas Jaunā VIENOTĪBA
7 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
5 vietas Partija "Gods kalpot Rīgai"
4 vietas Jaunā konservatīvā partija
4 vietas "Latvijas Krievu savienība"
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti