Škapara vietā Rīgas brīvostas valdē virza Baibu Bāni

Otrdien finanšu ministrs Andris Vilks ("Vienotība") darbam Rīgas brīvostas valdē kā savu pārstāvi virza Finanšu ministrijas (FM) valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos Baibu Bāni.

Iepriekš ziņots, ka pagājušajā nedēļā FM pārstāvis Rīgas brīvostas valdē Ēriks Škapars ("Vienotība") iesniedzis atlūgumu.Škapars jau līdz šim izpelnījies pārmetumus par nepietiekamu valsts interešu pārstāvību brīvostā. Taču iepriekš Vilks nav slēpis, ka savu pārstāvi brīvostas valdē nemaina, jo tam nav atbalsta “Vienotībā”.

Pirmdien Vilks pieņēmis Škapara atlūgumu.

„Rīgas brīvostas valdē ir jāstrādā profesionāliem nozaru ekspertiem, tāpēc no Finanšu ministrijas puses virzu pieredzes bagāto un finanšu jautājumos kompetento speciālisti valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos Baibu Bāni," norādīja ministrs. Viņš arī skaidroja, ka, strādājot valsts pārvaldē, Bāne sevi pierādījusi kā augsti kompetentu un atbildīgu amatpersonu. Tāpat viņas plašā darba pieredze un profesionālās zināšanas finanšu jomā būšot nozīmīgs ieguldījums veiksmīgākai Rīgas ostas attīstībai.

Bāne kopš 2009. gada strādā par FM valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos. No 2007. līdz 2009. gadam viņa bija Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas valsts sekretāra vietniece finanšu vadības jomā, bet līdz tam kopš no 2003.gada strādāja Zemkopības ministrijā par valsts sekretāra vietnieci. Tāpat Bāne ilgstoši Zemkopības ministrijā bija Budžeta un finanšu vadības departamenta direktore.

Baiba Bāne Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē ir ieguvusi maģistra grādu sabiedrības vadībā, kā arī ekonomista kvalifikāciju.

Kā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”, Škapars atlūgumu finanšu ministram iesniedza uz Kazahstānu notikušā komandējuma dēļ, kurā Škapars vairāk pievērsies izklaidēm nekā tiešajiem pienākumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti