Liepājas slimnīcā atklāj paplašinātu Neatliekamās medicīnas centru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 4 mēnešiem.

Liepājas Reģionālajā slimnīcā atklāj paplašinātās un atjaunotās Neatliekamās medicīnas centra telpas. Pagājušā gadā tika reorganizētas vairākas nodaļas, izveidojot vienotu Neatliekamās medicīnas centru.

Slimnīcas Neatliekamās medicīnas centra vadītājs Mihails Dolguševs
00:00 / 00:31
Lejuplādēt

Slimnīcas Neatliekamās medicīnas centra vadītājs, ārsts anesteziologs-reanimatologs Mihails Dolguševs pastāstīja, ka paplašinātajās telpās būs iespējams sniegt palīdzību lielākam pacientu skaitam un nodrošināt ārstēšanas procesā vispusīgu pieeju. Telpās ir padomāts par pacientu plūsmu nodalīšanu un  privātuma ievērošanu.

2022. gadā ir veikta slimnīcas struktūras pilnveidošana, reorganizējot Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļu un Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļu, izveidojot Neatliekamās medicīnas centru, kura sastāvā ir Uzņemšanas nodaļa, Observācijas nodaļa un Intensīvās terapijas nodaļa. Savukārt Anestezioloģijas nodaļa ir iekļauta Operāciju bloka sastāvā.

Reorganizācija veikta nolūkā nodrošināt pēctecīgu ārstniecības procesu, pielietojot mūsdienīgu neatliekamās medicīnas koncepciju. Tādējādi pilnveidotas ārstniecības personāla prasmes, pielāgota infrastruktūra, padarot ārstēšanas procesu multimodālu, kura centrā ir pacients.

Neatliekamās medicīnas centrā notiek divu universitāšu un koledžas studentu un ārstu speciālistu apmācības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti