Panorāma

Par Rojas avāriju draud 8 gadi cietumā

Panorāma

Valdība atbalsta nodokļu reformu

Liepājā pazudušais zēns atrasts miris mežā

Liepājā pazudušais puisēns Ivans atrasts miris Dubeņu mežā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 11 mēnešiem.

Pirms 10 dienām Liepājā pazudušais zēns Ivans Berladins atrasts bez dzīvības pazīmēm Dubeņos meža masīvā, informē Valsts policija.

Ivans atrasts otrdien, 11.jūlijā, ap pulksten 19 Grobiņas novada Dubeņos meža masīvā brikšņos.

Šobrīd viss liecina, ka policijas iepriekš izvirzītā versija par to, ka bērns varētu būt apmaldījies un klīdis viens, apstiprinās.

Lai gūtu pilnīgu apstiprinājumu tam, tiks nozīmēta ekspertīze. Izmeklēšana šajā lietā turpinās.

Desmit dienas zēnu meklēja kopumā vairāk nekā 4000 cilvēku – Valsts policija, Nacionālie bruņotie spēki, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, brīvprātīgo organizācija bezvēsts.lv un citi neskaitāmi brīvprātīgie.

Piecus gadus vecais Ivans Berladins no sava dzīvokļa Liepājas Tosmares mikrorajonā izgāja sestdien, 1.jūlijā, ap pusdeviņiem no rīta un tā arī mājās neatgriezās. Svētdien trijos pēcpusdienā par to tika paziņots policijai, un kopš tā laika notika zēna meklēšana. Viņa māte apgalvoja, ka šī bijusi pirmā reize, kad Ivans viens aizgājis no mājām.    

Pēc vairāku dienu meklēšanas policija atzina, ka cerības atrast pazudušo piecus gadus veco Ivanu Berladinu dzīvu esot ļoti, ļoti niecīgas, jo meklējumi bija beigušies bez panākumiem.  Pēc nedēļu ilgiem meklējumiem policija uzgāja jaunu pavedienu, kas liecina - zēns aizbraucis ar autobusu līdz Grobiņas novada Dubeņiem, kur izkāpis, un  meklēšana turpinājās šajā apkārtnē.

Policijas pārstāvis Uģis Āva LTV “Panorāmai” skaidroja, ka policija sāka aktīvu meklēšanu Dubeņu meža masīvā tikai tad, kad saņēma informāciju, ka zēns varētu atrasties tur, līdz tam informācija bija pretrunīga, ziņots arī par to, ka zēns redzēts dažādās Liepājas vietās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti