Rīta intervija

LVRA izpilddirektore Santa Graikste par Nodomu protokolu starp FM un viesmīlības nozari

Rīta intervija

"Papardes zieda" vadītāja Iveta Ķelle par Pasaules kontracepcijas dienu

Ilmārs Latkovskis: Nākamajā Saeimā varētu iekļūt septiņas vai astoņas partijas

Latkovskis par Saeimu: Dīķis ir sastāvējies, nepieciešama atjaunošana

Pie frakcijām nepiederošais deputāts Ilmārs Latkovskis, kas vairs nekandidē Saeimas vēlēšanās, uzskata, ka nereti jauni deputāti nāk ar dedzīgām vēlmēm, bet “sadeg bez gaismas un siltuma” un Latvijas politikā ir nepieciešama atjaunošana.


Latkovskis intervijā Latvijas Radio stāstīja, ka viens no iemesliem, kāpēc viņš nekandidē, ir tas, ka katram deputātam pēc ilgāka laika - un viņš Saeimā pavadīja jau septiņus gadus - ir nepieciešams paiet sāņus un paskatīties no cita leņķa uz dzīvi un politiku, jo “politikas vidē tu piesūcies ar visu, kas tur ir, tu vari būt pretinieks valdošajām negatīvajām tendencēm, bet nevari būt brīvs no tā”.

Deputāts skaidroja, ka “realitāti redz, bet esi pakļauts politiskās konjunktūras filtram - vai tas ir partijas skatījums, vai vēlme būt ievēlētam”.  

Pēc viņa domām, jauni “deputāti nāk ar dedzīgām vēlmēm, un tad sadeg bez gaismas un siltuma, un pelnu čupiņa paliek pāri”.

Viņaprāt, Latvijas politikā nepieciešama atjaunošana, jo “dīķis sastāvējies”.

Latkovskis arī atzina, ka nekandidē, jo viņam neizdevās atrast, ar ko varētu turpmāk produktīvi sadarboties, un viņš arī negribēja būt “staigātājs”, jo viņš tika ievēlēts no Nacionālās apvienības saraksta, lai gan nav partijas biedrs, un pirms gada izstājās no NA frakcijas.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti