Dombrovskis: Nevienlīdzības mazināšana jāpanāk globālā līmenī

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Gaidāmā Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības un šī soļa potenciālā ietekme uz Eiropas un pasaules ekonomiku bija viens no apspriestākajiem tematiem šonedēļ Vašingtonā notiekošajā Starptautiskā Valūtas fonda un Pasaules Bankas sanāksmē.

Tajā piedalījās arī Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Valdis Dombrovskis, kurš telefonsarunā ar Latvijas Radio norādīja, ka lielā mērā daudz kas joprojām ir atkarīgs no tā, kādu sadarbības modeli ar pārējo Eiropu turpmāk izvēlēsies Londona. Tāpat pasaules dienaskārtībā joprojām paliek nepieciešamība aktīvāk investēt un veikt reformas, kas palielinātu neapmierinoši zemus ekonomikas izaugsmes tempus.

EK priekšsēdētāja vietnieks Valdis Dombrovskis
00:00 / 00:37
Lejuplādēt

“Vienam no mērķiem, īstenojot strukturālās reformas, būtu jābūt nevienlīdzības mazināšanai. Un tā ir prioritāte gan Eiropas Savienībā, gan tas tagad tiek uzsvērts arī globālajā līmenī. Runājot kopumā par reformu īstenošanu, tas, kas tiek globālajā līmenī uzsvērts, ir - ka nepietiek tikai vienoties par reformu nepieciešamību, bet ir vajadzīgs arī darbs, šīs reformas īstenojot. Līdz ar to no Eiropas Komisijas viedokļa mēs ciešāk sekojam līdz tam, lai šīs dažādās reformas dalībvalstīs arī tiktu īstenotas,” sacīja Dombrovskis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti