Covid-19 dēļ «Melnā piektdiena» šogad citādāka

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Covid-19 pandēmija šogad ieviesusi korekcijas tradicionālajā “Melnajā piektdienā” jeb dienā, kad cilvēki lielo atlaižu dēļ steidz iepirkt dažādas preces. Lai gan ierasti veikalos un pie to ieejām šajā dienā vērojama milzīga drūzma, īpaši Amerikas Savienotajās Valstīs, šogad veikali atlaižu maratonu uzsāka jau krietni ātrāk un aicina preces iegādāties internetā.

Covid-19 dēļ «Melnā piektdiena» šogad citādāka
00:00 / 01:00
Lejuplādēt

Vairāki veikali Amerikas Savienotajās Valstīs pandēmijas dēļ “Melnās piektdienas” atlaižu maratonu šogad sāka pat oktobrī vai novembra sākumā. ASV elektronikas mazumtirgotājs ”Best Buy” paziņojumā norādījis, ka šogad “Melnā piektdiena” nav viena diena gadā, bet gan vairākus mēnešus gara.

Atlaižu maratoni šogad ir krietni garāki ne tikai, lai pārdotu vairāk preču, bet arī tādēļ, lai tirdzniecības vietās neveidotos drūzma. Tiesa, kā min nozares eksperti,

vairāk būtu jāsatraucas nevis par drūzmu veikalos, bet gan par to, vai izturēs veikalu interneta mājaslapas un noliktavās būs pietiekami daudz preču.

 Kompānijas “Deloitte” veiktajā aptaujā Savienotajās Valstīs secināts, ka vairāk nekā 50% respondentu nejustos droši iepirkties klātienē, un vairāk nekā puse aptaujāto plāno iepirkties internetā. Ņemot vērā to, ka daudzi cenšas izvairīties no iepirkšanās veikalos, sagaidāms, ka preču tirdzniecība internetā piedzīvos lielu kāpumu, un arī tirgotāji mudinājuši cilvēkus preces izvēlēties internetā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti