Pasaules čempionāts daiļslidošanā

Izvēles programma vīriešiem. Deniss Vasiļjevs

Pasaules čempionāts daiļslidošanā

Izvēles programma. Gabriela Papadaki / Gijoms Sizerons

PČ daiļslidošanā. Izvēles programma vīriešiem

Daiļslidotāju Vasiļjevu spilgti rekordi paceļ nebijušos augstumos pasaules čempionātā

Teicami noslidota izvēles programma Denisu Vasiļjevu sestdien Milānā pacēla uz 6.vietu pasaules čempionātā, kur Latvijas daiļslidotājs laboja vairākus personiskos rekordus, iepriecinot gan savus līdzjutējus, gan treneri Stefanu Lambjēlu, kurš priekšnesuma noslēgumā sajūsmināts rībināja ledus laukuma apmali.

Summā Vasiļjeva rezultāts bija 254,86 punkti, bet izvēles slidojumā tiesneši viņa veikumu novērtēja ar 170,61 punktu. Abi rezultāti par vairāk nekā 10 punktiem pārsniedz Denisa līdzšinējos rekordus. Izvēles programmā Vasiļjevs bija piektais labākais.

Denisa Vasiļjeva slidojums 

Deniss slidojuma sākumā nevainojami veica divus trīsarpus apgriezienu lēcienus un arī programmas turpinājumā parādīja lieliskas tehniskās prasmes, neraugoties uz četrkāršo lēcienu trūkumu. Arī slidojuma mākslinieciskais izpildījums bija iedvesmojošs, ļaujot sportistam noslēgumā izbaudīt gan skatītāju ovācijas, gan saņemt Lambjēla apsveikumus. 

Nātana Čena slidojums 

Par zelta medaļnieku pārliecinoši kļuva "Grand Prix" sērijas fināla uzvarētājs amerikānis Nātans Čens ar 321,40 punktiem. 18 gadus vecā uzvarētāja izvēles programmā bija seši četru apgriezienu lēcieni.

Somas Uno slidojums 

Pērnā gada sudraba laureāts un Phjončhanas olimpiskajās spēlēs otro vietu ieguvušais japānis Soma Uno arī šoreiz izcīnīja otro vietu (273,77 punkti).

Mihaila Koļadas slidojums 

Savukārt bronzas medaļu nopelnīja krievs Mihails Koļada (272,32), kurš bija otrais aiz Čena pēc īsās programmas.

Pēc ceturtdien noslidotās īsās programmas Deniss bija devītais. Pasaules čempionātā 18 gadus vecais Vasiļjevs startēja trešo reizi karjerā un parādīja savu labāko sniegumu, jo pērn un aizpērn ierindojās 14.vietā.

Savainojuma dēļ nestartēja līdzšinējais titula īpašnieks un Phjončhanas olimpiskais čempions japānis Judzuru Hanju, kā arī sacensības nolēma izlaist karjerā divkārt par pasaules čempionu kļuvušais Spānijas daiļslidotājs Havjers Fernandess.

Vēlāk sestdien pasaules čempionāta sacensību daļu noslēgs deju pāri, bet svētdien vēl paredzēti paraugdemonstrējumi.

3 komentāri
Ingems Flamingems
Daiļsildošan vienmēr skatijos. Bet vairs neiet TV. Malcs Denis, lai Dievs Tev svētī!
Jelena Brokane
Tik skaists slidojums! Paldies! Individuālie sporta veida Latvijā ir ties, kuri nes vārdu pasaulē!
Jelena Gerasina
Paldies, Tev Deniss! Tu esi mūsu lepnums! Priecājamies par Tevi ar visu pasauli! Meklējiet mūs Feisbookā un pievienojāties starptautiskai atbalsta grupai "Deniss Vasiljevs Fan Club. Daugavpils, Latvia"
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Interesanti