Tenisista mamma: Fantastisko spēli būtu pelnījuši izmēģināt daudz vairāk bērnu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Latvijā nav sakārtotas valsts sistēmas bērnu sportā, uzskata kāda jaunā tenisista mamma. Viņa sarunā ar Latvijas Televīziju pauda pārliecību, ka valstī nav nekāda mērķa, kāpēc vienam sporta veidam naudu piešķir, bet citam finanses netiek.

Tenisu mamma raksturoja kā tīri privātu biznesu gan infrastruktūrā, gan treneru darbā, bet valsts ar to vispār nav saistīta. Redzētais mammu ļoti skumdina, jo ikdienā viņa redz, ka halle parasti ir pilna ar mazākajiem bērniem, kas sper tenisā pirmos soļus, un tur būtu, no kā izvēlēties.

"Vidējā latviešu ģimenē, kur kāda meitenīte ierauga, kā spēlē [Aļona] Ostapenko, un saka: "Mammu, es gribu!", lielākoties tas bērns līdz hallei nemaz netiks aizvests. Ja mamma varbūt tiks līdz tam, ka piezvanīs un paprasīs, cik tas maksā, tad vidēji divi treniņi nedēļā – sākumposmā tas ir 100 eiro," pastāstīja tenisista mamma. 

Pastāsti par savu pieredzi

Pastāsti par savu pieredzi

Vecāki savus pieredzes stāstus ir aicināti sūtīt uz LTV Sporta redakcijas “Whatsapp” numuru.

 Vidējais izmaksu rādītājs ir gana augsts, un vecāki pateiks ''nē'', jo to nevar atļauties, bet ar kaut kādu valsts atbalstu nevar rēķināties.
 

"Man par to patiesībā ir ļoti žēl, jo teniss ir fantastisks sporta veids, un to būtu pelnījuši pamēģināt daudz vairāk bērnu," uzsvēra jaunā tenisista mamma.

Latvijas Televīzija projektā “Bērnu sporta uzrēķini” aicina sportojošo bērnu vecākus dalīties ar saviem pieredzes stāstiem un ierosinājumiem, lietotnē “Whatsapp” rakstot uz sporta redakcijas tālruni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti