«Lightning» uzvar ar Gudļevski rezervē; Girgensonam zaudējums

No fārmkluba izsauktais Kristers Gudļevskis ceturtdien palika uz rezervistu soliņa, bet Latvijas vārtsarga pārstāvētā Tampabejas "Lightning" ar 4:1 mājās pieveica Otavas "Senators", liecina NHL informācija. Savukārt Bufalo "Sabres" ar uzbrucēju Zemgu Girgensonu sastāvā cieta neveiksmi, ar 3:4 Kalgari piekāpjoties "Flames".

"Lightning" vārtus ierasti sargāja Bens Bišops, atvairot 30 no 31 metiena. Divus vārtus uzvarētājiem guva Ņikita Kučerovs, kuru atzina par pirmo zvaigzni, bet otrās zvaigznes tituls tika Bišopam.

Gudļevski no Amerikas hokeja līgas (AHL) kluba Sirakūzu "Crunch" izsauca ceturtdien. Gudļevskis šosezon "Lightning" vārtos ir aizvadījis tikai vienu spēli, taču nākamā iespēja latvietim varētu būt sestdien Tampā pret Vašingtonas "Capitals".

Savukārt Girgensona "Sabres" sīvi cīkstējās Kalgari, tomēr cieta trešo neveiksmi pēc kārtas. Pēc sejas savainojuma arvien aizsargmaskā spēlējušais Girgensons laukumā bija 15 minūtes (15:10), vienreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Visus trīs vārtus Bufalo komandā guva Rasmuss Ristolainens, tostarp trešā perioda sākumā, kad laukuma saimnieki izmantoja skaitlisko vairākumu, ko ieguva pēc pārkāpuma pret Girgensonu. Nepilnas sešas minūtes pirms spēles beigām Bufalo komanda panāca izlīdzinājumu 3:3, tomēr jau pēc minūtes Džonijs Godro guva "Flames" uzvaras vārtus.

"Sabres" nākamo spēli aizvadīs sestdien mājās pret Losandželosas "Kings". Austrumu konferences turnīra tabulā "Sabres" ir 14.vietā ar 29 spēlēs gūtiem 25 punktiem. "Lightning" ir 11. pozīcijā ar 31 punktu.