Latvijas U-17 hokejisti ar zaudējumu Krievijai sāk pārbaudes turnīru Baltkrievijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 7 mēnešiem.

Latvijas U-17 hokeja izlase ceturtdien Baltkrievijā notiekošā pārbaudes turnīra spēlē ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) piekāpās Krievijas U-16 izlasei.

Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Deniss Fjodorovs.

Krievi pirmā perioda otrajā daļā nepilnas pusotras minūtes laikā guva divus vārtus, panākot vadību ar 2:0. Otrās trešdaļas piektajā minūtē pretinieki guva trešo vārtus, bet 24 sekundes pirms perioda beigām Maskavas CSKA audzēknis Fjodorovs pēc pretuzbrukuma vienus vārtus atguva. Trešajā periodā spēles priekšpēdējā minūtē Krievijas jaunie hokejisti raidīju ripu tukšos Latvijas izlases vārtos, sarūpējot zaudējumu ar rezultātu 1:4.

Piektdien Latvijas jaunie hokejisti sacentīsies ar Baltkrievijas vienaudžiem, bet sestdien gaidāma turnīra pēdējā spēle ar Slovākijas U-17 hokeja izlasi.

Latvijas U-17 izlasi šajā turnīrā vada treneri Miks Dzindulis un Juris Ozols.

Pērn Latvijas U-17 hokeja izlase izcīnīja uzvaras visās trijās spēlēs un ieguva pirmo vietu turnīrā.