Ķēniņš ZSC «Lions» sastāvā kļūst par Šveices čempionu

Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes ZSC "Lions" sestdien viesos ar 2:1 pēcspēles metienos pieveica Klotenes "Flyers" un ieguva Šveices čempionu laurus, liecina organizatoru informācija.

Finālsērijā līdz četrām uzvarām ZSC "Lions" nepiekāpās ne reizi un bija pārliecinoši pārāki ar 4:0. Pusfinālā Cīrihes klubs pieveica uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ženēvas "Servette". ZSC "Lions" pirmo vietu ieguva arī regulārajā sezonā.

Čempionāta pēdējā spēlē Ķēniņš rezultativitātes punktus neguva - viņa rēķinā bija četri metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības rādītājs -1. Pēcspēles metienos Ķēniņš nepiedalījās.

Klotenes "Flyers" pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Eriks Rejs Blums, savukārt izlīdzinājumu viesiem otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē panāca Kriss Baltisbergers.

Ķēniņš izslēgšanas turnīrā 18 spēlēs iemeta četrus vārtus, bet regulārajā sezonā viņa rēķinā bija 39 spēlēs gūti astoņi vārti un 17 rezultatīvas piespēles.