Ķēniņš atgriežas ar astoņiem spēka paņēmieniem Vankūveras «Canucks» uzvarētā NHL spēlē

Pēc vienas spēles izlaišanas Ronalds Ķēniņš otrdien atgriezās laukumā un Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ar 5:2 mājās uzvarēja Vinipegas "Jets", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Ķēniņš rezultativitātes punktus neguva, bet veica astoņus spēka paņēmienus.

Laukumā Ķēniņš bija 13 minūtes (13:09), vienreiz meta pa vārtiem un viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Otrajā trešdaļā "Canucks" bija iedzinējos 0:2, tomēr pēc Krisa Higinsa, Janika Vebera un Radima Vrbatas vārtiem spēja līdz pēdējam pārtraukumam pārņemt vadību. Spēles beigās laukuma saimnieki divreiz vēl raidīja ripu tukšos vārtos - izcēlās Henriks Sedins un Vrbata, kuru atzina par spēles pirmo zvaigzni.

Vankūveras klubs guva trešo uzvaru pēc kārtas.

Kopš Ķēniņš janvāra beigās pievienojās "Canucks", viņš 22 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles. Vankūveras klubs deviņas spēles pirms regulārās sezonas beigām NHL Rietumu konferencē ieņem 6.vietu un turpina cīņu par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. Nākamo spēli "Canucks" aizvadīs ceturtdien mājās pret Kolorādo "Avalanche".