Ķēniņa Vankūveras «Canucks» zaudē pēcspēles metienos NHL spēlē Arizonā

Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras ''Canucks'' ceturtdien ar 2:3 izbraukumā pēcspēles metienos zaudēja Arizonas "Coyotes" vienībai Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina organizatoru informācija. Ķēniņš rezultativitātes punktus neguva.

Ķēniņš spēlēja 11 minūtes (10:55), vienreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Pēdējās trešdaļas vidū "Canucks" bija iedzinējos ar 0:2, tomēr pēc Krisa Higinsa un Radima Vrbatas metieniem līdz pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu. Savukārt pēcspēles metienos Vankūveras klubs palika tukšā un "Coyotes" uzvaras nodrošināšanai pietika ar Sema Ganjē rezultatīvu metienu.

Kopš Ķēniņš janvāra beigās pievienojās "Canucks", viņa rēķinā 16 spēlēs ir trīs gūti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles. Rietumu konferences turnīra tabulā "Canucks'' saglabāja 6.vietu ar 64 spēlēs gūtiem 76 punktiem. Nākamo cīņu Vankūveras klubs aizvadīs sestdien izbraukuma turpinājumā pret Sanhosē "Sharks".