Hokejista Bļugera «Penguins» NHL mačā pieveic «Senators»

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piektdien savā laukumā ar 4:1 pārspēja Otavas "Senators", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 16 minūtes un 24 sekundes, no kurā trīs minūtes un 42 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus viesu metienus, uzvarēja 43% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- radītāju +1.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pitsburgas komandā Džeiks Gencels izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli. Viņš arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Otrās zvaigznes gods tika vārtsargam Tristanam Džerijam, kurš atvairīja 44 no 45 metieniem.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 53 punktiem 45 spēlēs ir NHL Austrumu konferences astotajā vietā.

Nākamo spēli pingvīni aizvadīs svētdien. Tā būs agrā NHL spēle, kas sāksies 21.00 pēc Latvijas laika.