Girgensons pēc savainojuma nepabeidz spēli; Gudļevski uz NHL neizsauc

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien ar 2:4 viesos zaudēja Edmontonas "Oilers", taču Latvijas uzbrucējs spēli nepabeidza savainojuma dēļ. Savukārt vārtsargu Kristeru Gudļevski neizsauca uz Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Tampabejas "Lightning", liecina NHL informācija.

Trešajā periodā Girgensons pameta laukumu pēc ripas trāpījuma pa seju un laukumā vairs neatgriezās. Uzreiz pēc spēles "Sabres" galvenais treneris Dens Bailsma vēl nezināja teikt, cik nopietns ir Girgensona savainojums.

Girgensons nospēlēja 12 minūtes (11:50), pa vārtiem nemeta, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. Girgensons un Mets Hendrikss par saplūkšanos nopelnīja abpusēju noraidījumu.

"Sabres" pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu, bet nākamos vārtus guva trešajā periodā, kad laukuma saimnieki bija vadībā ar 3:1.

Savukārt Tampabejas “Lightning” vārtsargam Benam Bišopam sestdien spēlē gūtais acs savainojums nebija traucēklis, lai svētdien dotos laukumā uz maiņu Losandželosā, kur "Lightning" ar 1:3 piekāpās vietējam "Kings".

Līdz ar to nepiepildījās cerības, ka Gudļevskis, kurš pašlaik Sirakūzu “Crunch” sastāvā spēlē Amerikas hokeja līgā (AHL), varētu tikt izsaukts uz NHL klubu.

"Sabres" no Edmontonas dosies uz Vankūveru, kur jau pirmdien spēlēs pret uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto "Canucks".