Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» nenoturas uz uzvaru ceļa

Iepriekšējā mačā sešu zaudējumu sēriju pārtraukusī Bufalo "Sabres" svētdien Čikāgā ar 1:4 piekāpās vietējai "Blackhawks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Zemgus Girgensons zaudētāju sastāvā pie rezultativitātes punktiem netika.

Laukumā Girgensons bija 12 minūtes (11:33), vienreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1, kā arī divas minūtes pavadīja uz sodīto soliņa.

"Sabres" vienīgos vārtus pēdējās trešdaļas vidū guva Džeks Aikels, kad laukuma saimnieki jau bija iekrājuši 4:0 pārsvaru. Divus pirmos vārtus uzvarētājiem iemeta 18 gadus vecais kanādietis Kirbijs Doks, palīdzot komandai gūt ceturto uzvaru pēc kārtas.

Girgensons sezonā 20 spēlēs ir guvis vienus vārtus un iekrājis trīs rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli "Sabres" hokejisti aizvadīs otrdien Bufalo pret Minesotas "Wild".