Girgensona Bufalo «Sabres» piedzīvo minimālu zaudējumu Floridā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 6 mēnešiem.

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien  viesos ar 2:3 zaudēja Floridas "Panthers" un cieta otro neveiksmi pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina organizatoru informācija.

Girgensons spēlēja 20 minūtes (19:46), pa vārtiem nemeta un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Pret Girgensonu "Panthers" spēlētāji divreiz pārkāpa noteikumus un nopelnīja noraidījumus.

"Sabres" cīņas gaitā divreiz otrajā trešdaļā spēja panākt izlīdzinājumu, tomēr 17 sekundes pirms pēdējā pārtraukuma Niks Bjugstads guva laukuma saimniekiem uzvaras vārtus. Iepriekšējās trijās spēlēs pret "Sabres" Floridas kluba vārtsargs Roberto Luongo bija palicis nepārspēts, taču šoreiz ielaida vārtus pēc Drjū Staforda un Braiena Džontas metieniem, kas gan neliedza mājiniekiem gūt uzvaru.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans pastāstīja, ka "Sabres" šoreiz nospēlēja daudz labāk nekā iepriekšējās cīņās pret Floridas klubu. Bufalo spēlētāji, nevairoties no fiziskas spēles, cīnījās, kā vajag, lai gan komanda beigās zaudēja, sacīja Nolans.

Šosezon 27 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis astoņus vārtus un veicis sešas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Girgensons arvien ir arī līderis līdzjutēju balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 27 spēlēs gūtiem 20 punktiem ieņem 15. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā ir 28.vietā 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien mājās pret Losandželosas "Kings".