Girgensona Bufalo «Sabres» jaunā gada pirmajā spēlē paliek bez vārtu guvuma

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 5 mēnešiem.

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pirmajā spēlē jaunajā gadā piektdien mājās ar 0:2 zaudēja Floridas "Panthers" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija. Latvijas uzbrucējs tāpat kā viņa komandas biedri ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons spēlēja 19 minūtes (18:48), vienreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Abus vārtus uzvarētāji guva pirmajā trešdaļā, kad rezultātu atklāja Breds Boijess, bet skaitliskā vairākuma izspēlē rezultatīvs bija Niks Bjugstads. Par spēles pirmo zvaigzni atzina Floridas kluba vārtsargu Roberto Luongo, kurš atvairīja 30 metienu.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans pēc spēles pastāstīja, ka nevar sūdzēties arī par savu vārtsargu Mihalu Neivirtu, jo bez viņa rezultāts pirmajā trešdaļā varēja būt arī 0:4. Nolans uzsvēra, ka laukuma saimniekiem pietrūka metienu pa vārtiem, bet izdarītie metieni bija pārāk acīmredzami un bez aizsega.

Šosezon 39 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis 11 vārtus un veicis deviņas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Jaungada pirmajā dienā noslēdzās līdzjutēju balsojums par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu, ko līgas vadība oficiāli vēl nenosauca, taču sagaidāms, ka Girgensons pārliecinoši saglabās vietu pamatsastāvā. Pēc līdzjutēju balsojuma noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 39 spēlēs gūtu 31 punktu saglabāja 15. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā ieņem 28.pozīciju 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" hokejisti aizvadīs jau sestdien Ņujorkā pret "Rangers".