Daugaviņš un Ķēniņš gūst pa diviem vārtiem Šveices čempionāta spēlēs

Latvijas hokejisti Kaspars Daugaviņš un Ronalds Ķēniņš piektdien mājiniekiem guva pa diviem vārtiem Šveices čempionāta spēlēs un veicināja savu klubu uzvaras, liecina rīkotāju informācija. Zaudējumu cieta HC "Lugano" ar Elvi Merzļikinu vārtos.

Daugaviņš ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli izcēlās cīņā, kurā Ženēvas "Servette" ar 4:2 uzvarēja SC "Bern" hokejistus. Daugaviņš asistēja pirmajos vārtos, vēlāk pirmās trešdaļas beigās nodrošināja 2:0 pārsvaru, bet trešā perioda vidū pēc viņa metiena rezultāts kļuva 3:1.

Ķēniņa ZSC "Lions" ar 5:0 pārliecinoši uzvarēja Rapersvīles-Jonas "Lakers". Ķēniņš iemeta spēlē otros un ceturtos vārtus.

Savukārt Merzļikina HC "Lugano" ar 2:3 viesos zaudēja "Fribourg" vienībai.

Turnīra tabulā no Latvijas hokejistu pārstāvētajiem klubiem visaugstāk ir ZSC "Lions", kas 4.vietu ieņem ar 11 spēlēs gūtiem 19 punktiem. Par punktu atpaliek 6.vietas īpašnieki "Servette", turpretim HC "Lugano" ar 10 punktiem ir priekšpēdējā -11.- vietā.