Dalasas «Stars» uzvar papildlaikā un pagarina Stenlija kausa finālsēriju

Otro uzvaru Stenlija kausa finālsērijā sestdien izcīnīja Dalasas "Stars", kas otrajā papildlaikā ar 3:2 pārspēja Tampabejas "Lightning", liecina Nacionālās Hokeja līgas informācija. Pat pēc uzvaras "Stars" atrodas nekomfortablā situācijā, jo komanda sērijā līdz četrām uzvarām ir iedzinējos ar 2-3.

Spēles uzvarētāju noteikšanai šoreiz bija nepieciešamas 89 minūtes un 23 sekundes. Uzvaras vārtus Dalasas komandā guva Korijs Perijs, kuram tas bija otrais precīzais metiens mačā. Savukārt Tailers Segīns sekmīgi asistēja visos trīs "Stars" vārtu guvumos.

Šī bija otrā fināla spēle pēc kārtas, kur uzvarētāji tika noskaidroti papildlaikā.

Pirmā perioda izskaņā Perijs atklāja rezultātu, izvirzot vadībā "Zvaigznes". Dalasas vadība gan nebija ilga, jo jau otrās trešdaļas piektajā minūtē Ondrejs Palats rezultātu izlīdzināja. Trešā perioda ievadā, pēc sekmīga Mihaila Sergačova metiena, pirmo reizi vadībā izvirzījās "Lightning", taču desmit minūtes vēlāk Džo Pavelskis atkal rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā pamatlaikā rezultāts vairs nemainījās.

Finālsērijas piektās spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau vēstīts, ka pirmajā sērijas spēlē ar 4:1 "Stars" guva panākumu, savukārt nākamajās trīs spēlēs "Lightning" bija pārāki ar 3:2, 5:2 un 3:2.

Nākamā finālsērijas spēle paredzēta pirmdien.

Jau ziņots, ka Austrumu konferences finālā Tampabejas "Lightning" ar 4-2 pieveica Ņujorkas "Islanders", savukārt Dalasas "Stars" Ritumos ar 4-1 pārspēja Vegasas "Golden Knights".

Līdz šim abas komandas Stenlija kausu ieguvušas pa reizei. Dalasas komanda kāroto trofeju  virs galvām cēla 1999. gadā, savukārt  "Lightning" čempionu godā nokļuva 2005. gadā.

NHL finālsērija tiek aizvadīta Covid-19 drošos apstākļos Edmontonā.

Pandēmijas dēļ šogad NHL netika aizvadīta pilnvērtīga sezona. Pēc pārtraukuma spēles atsākās augustā Toronto un Edmontonā, kur 24 komandas piedalījās līdz šim nebijušā izslēgšanas turnīra formātā.