Bļugers gūst vārtus, «Penguins» zaudē divīzijas pastarītei «Sabres»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 1 mēneša.

Latviešu hokejists Teodors Bļugers svētdien atzīmējās ar vārtu guvumu, taču viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 2:4 piekāpās divīzijas vājākajai komandai Bufalo "Sabres", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Bļugeram šis bija piektais vārtu guvums šosezon.

Ar precīzu metienu Bļugers izcēlās mača pēdējā minūtē. Latvietis pats ripu pārveda pāri laukumam un ar spēcīgu metienu to trieca vārtos, skarot metāla konstrukciju. Prieki gan par vārtu guvumu bija mazi, jo atlikušajās 24 sekundēs būtu jāatspēlē vēl divi vārti, lai panāktu neizšķirtu.

Bļugers gūst sesto vārtus šosezon

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopumā Bļugers spēlēja 15 minūtes un 34 sekundes, no kurām teju četras minūtes (3.50) skaitliskajā mazākumā. Viņš izpildīja vienu metienu, divreiz pielietoja spēka spēli, bloķēja vienu metienu un vienreiz atbruņoja pretinieku. Tāpat Bļugers uzvarēja 25% iemetienu. Spēli latviešu hokejists noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles spilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 59 punktiem 45 spēlēs ir trešie NHL Austrumu divīzijā.

Nākamo spēli Pitsburgas komanda otrdien aizvadīs pret Ņūdžersijas "Devils".