Bļugers gūst pirmos vārtus pēc sezonas pārtraukuma, «Penguins» nonāk soļa attālumā no izkrišanas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 9 mēnešiem.

Trešdien savus pirmos vārtus Nacionālās Hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā guva latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, tomēr viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" nespēja nosargāt divu vārtu pārsvaru un ar 4:3 piekāpās Monreālas "Canadiens". Sērijā līdz trim uzvarām "Canadiens" atrodas vadībā ar 2-1

(papildināts ar Bļugera pēc spēles komentāru).

Bļugers spēlēja teju 13 minūtes (12:57), no kurām piecas minūtes un 17 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viens no diviem latvieša metieniem bija precīzs, tāpat viņa kontā spēka paņēmiens. Bļugers uzvarēja 53% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Ar vārtu guvumu Latvijas izlases hokejists izcēlās otrā perioda ievadā, panākdams 3:1.

Bļugera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Piecas minūtes pēc Bļugera vienus vārtus "Canadiens" atguva, savukārt vēl piecas minūtes vēlāk rezultāts tika izlīdzināts. Trešā perioda ievadā Monreālas klubs guva uzvaras vārtus.

Spēles zīmīgākie momenti

"Tas neapšaubāmi ir ļoti, ļoti nepatīkami. Mēs labi nospēlējām spēles pirmo pusi," pēc mača teica Bļugers. "Tā mums būs laba mācība. Mēs vairs nedrīkstam pieļaut kļūdas, ceturtajā spēlē jāparāda mūsu labākais sniegums," viņš piebilda.

Pitsburgas vienība nonākusi ļoti nepateicīgā situācijā, jo viņiem nepieciešams uzvarēt divās spēlēs pēc kārtas, lai pārvarētu Stenlija kausa izcīņas kvalifikācijas kārtu. Nākamais mačs abām komandām paredzēts piektdien. Tā būs agrā spēle, kas sāksies 23.00 pēc Latvijas laika.

Stenlija kausa izcīņā šogad piedalās 24 komandas, kas ir par astoņām vairāk, nekā ierasts. Katras konferences četras stiprākās komandas pirmās kārtas izslēgšanas turnīrā nepiedalās. Pārējās komandas sadalītas pāros un spēkojas līdz kādas vienības trim uzvarām. Uzvarētāji otrajā kārtā spēlēs ar kādu no četrām labākajām konferences komandām.