Bļugeram rezultatīva piespēle «Penguins» uzvarā; «Blue Jackets» bez Merzļikina gūst panākumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 3 mēnešiem.

Latviešu hokejists Teodors Bļugers ceturtdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveikt Ņujorkas "Islanders". Savukārt citā mačā Kolumbusas "Blue Jackets" guva divus vārtus pēdējās trīs minūtēs un ar 6:5 izrāva uzvaru pret Čikāgas "Blackhawks", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Sharks" zaudējumu)

Bļugers spēlēja nepilnas 16 minūtes (15:51), no kurām 39 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš šajā laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem un divreiz pielietoja spēka spēli. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bļugers asistēja komandas otrajā vārtu guvumā, otrajā trešdaļā rezultātam kļūstot 2:2.

"Penguins" gūst vārtus pēc Bļugera piespēles

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas pirmajās 12 spēlēs Bļugers atdevis jau piecas rezultatīvas piespēles un pats divreiz ripu raidījis pretinieku vārtos.

Pitsburgas "Penguins" un Ņujorkas "Islanders" spēles momenti

Tikmēr citā spēlē par "Blue Jackets" vārtu drošību atbildēja Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 21 no 26 metieniem jeb 80,8%.

Rezerves vārtsargs šajā spēlē bija Matīss Edmunds Kivlenieks.

Jau ziņots, ka Elvis Merzļikins guvis ķermeņa augšdaļās savainojumu. Tiek prognozēts, ka drīzumā viņš varētu atgriezties ierindā.

Vēl trešā perioda ievadā "Blackhawks" bija vadībā 4:2, taču Kolumbusas vienība prata atgūties un izcīnīt uzvaru pamatlaikā.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Čikāgas "Blackhawks" spēles zīmīgākie mirkļi

Tikmēr citā mačā Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhose "Sharks" ar 2:6 zaudēja Losandželosas "Kings". Balcers šoreiz palika ārpus pieteikuma.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 17 punktiem 15 spēlēs ieņem trešo vietu NHL Centrālajā divīzijā. Savukārt "Penguins" ar 13 punktiem 12 spēlēs ir piektie NHL Austrumu divīzijā, kamēr "Sharks" ar 11 punktiem 12 mačos ir septītie NHL Rietumu divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, 56 spēļu regulārā sezona jānoslēdz savas divīzija labāko četru vienību vidū.

Nākamo spēli "Blue Jackets" aizvadīs sestdien, atkārtoti tiekoties ar Čikāgas vienību. Sestdien spēlēs arī "Sharks", kam paredzēts mačs ar Vegasas "Golden Knights". Bet dienu vēlāk "Pingvīni" spēlēs ar Vašingtonas "Capitals".