«Canucks» ar Šilovu vārtos NHL konferences pusfināla spēlē gūst uzvaru pēdējā minūtē

Vankūveras "Canucks" ar Artūru Šilovu vārtos un Teodoru Bļugeru uzbrukumā ceturtdien mājās ar 3:2 uzveica Edmontonas "Oilers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences pusfināla piektajā spēlē, izšķirošos vārtus gūstot pēdējā minūtē.

Cīņā līdz četrām uzvarām "Canucks" ieguva 3:2 pārsvaru un jau nākamajā spēlē pretendēs iekļūt konferences finālā.

Šilovs tvēra 21 no 23 metieniem, abus vārtus ielaižot pirmajā trešdaļā. Savukārt Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:28), veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja trīs metienus un iekrāja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Vankūveras "Canucks" - Edmontonas "Oilers" spēles epizodes

"Canucks" pēc pirmās trešdaļas bija iedzinējos 1:2, bet izlīdzinājumu otrajā periodā panāca Filips di Džuzepe. Savukārt uzvaras vārtus 32 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Džeitī Millers.

Sērija sestā spēle notiks Edmontonā sestdien, 18. maijā. Ja konferences finālista noteikšanai būs nepieciešama septītā spēle, tā risināsies pirmdien Vankūverā.