Ukrainas un Polijas izlases otrdien Marseļā pirmajā puslaikā Eiropas futbola čempionāta finālturnīra grupas pēdējās kārtas spēlē neizmantoja iespējas vārtus gūšanai un rezultāts arvien ir 0:0.

Jau pirmajās minūtēs abas komandas centās aktīvi nospēlēt uzbrukumā.

Poļiem labu iespēju neizmantoja Arkadiušs Miliks, kura sitienu tuvajā stūrī bloķēja vārtsargs Andrijs Pjatovs.

Veiksme novērsās arī no Roberta Levandovska, kurš sita virs Ukrainas pārliktņa.

Ukrainas izlasei 4.minūtē neizdevās noslēgt uzbrukumu pēc centrējuma.

Ukrainas futbolists Andrijs Jarmoļenko 9.minūtē sita pa atlēkušu bumbu, bet ceļā atkal gadījās aizsargs.

Savukārt 30.minūtē Jevhens Konopļanka sita nedaudz garām tuvajam stūrim, kur situāciju jau bija gatavs kontrolēt vārtsargs Lukašs Fabianskis.

Otrā C grupas pēdējās kārtas spēlē Parīzē tiekas Vācija un Ziemeļīrija.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.