Cerības uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā otrdien Lensā saglabāja Turcijas izlase, kas ar 2:0 uzvarēja Čehiju Eiropas futbola čempionāta finālturnīra grupas pēdējās kārtas spēlē. Turki grupā ieņēma 3.vietu un viņu izredzes būs atkarīgas no citu komandu panākumiem, savukārt Čehijas izlase dosies mājās.

Pirmo vietu D grupā ieguva Horvātija, kas noslēguma kārtas otrā spēlē ar 2:1 Bordo pārspēja pašreizējo čempioni Spāniju. Gan Horvātijai, gan Spānijai ir garantēta vieta astotdaļfinālos.

Turcijai vārtus 10.minūtē guva Buraks Jilmazs, bet 65.minūtē izcēlās Ozans Tufans.

Pēc Emres Mora piespēles gar vārtiem Jilmazs no vārtsarga laukuma robežas trāpīja tuvajā augšējā vārtu stūrī.

Arī otrajā vārtu guvumā bumba ielidoja vārtu tuvajā stūrī - Tufana sitiens no 10 metriem bija neatvairāms.

Čehijas futbolists Vladimirs Darida 16.minūtē no tālas distances sita garām vārtiem.

Jau īsu brīdi vēlāk Turcijas vārtu stabs atvairīja Tomāša Sivoka sitienu.

Savukārt Turcijas vārtsargs Volkans Babakans tuvajā vārtu stūrī nobloķēja Pavela Kaderžābeka sitienu.

Ātri vien arī Tomāšs Necids veiksmīgi tika pie gaisa bumbas Babakana vārtu tuvumā, bet sita par augstu.

Turki pretinieku vārtus apdraudēja retāk, bet 26.minūtē pēc tāla Volkana Šena sitiena bumba lidoja nedaudz garām vārtiem.

Savukārt 31.minūtē vairākiem Čehijas futbolistiem mazliet pietrūka, lai izdevīgu situāciju pārvērstu vārtu guvumā.

Jaroslavs Plašils no tālas distances sita 38.minūtē, taču nevainojami lēcienā nospēlēja Babakans.

Mors 58.minūtē individuāli izkārtoja sev sitienu pa Petra Čeha sargātajiem vārtiem, bet bija neprecīzs.

Babakans minūti vēlāk tvēra Daridas spēcīgu sitienu apakšējā stūrī.

Izslēgšanas spēlēs iekļūs četras spēcīgākās no sešām trešās vietas ieguvējām.