Šveices valstsvienība sestdien Lensā jau 5.minūtē atklāja rezultātu A grupas spēlē pret Eiropas čempionāta finālturnīra debitantiem Albānijas futbolistiem. Rezultātu 1:0 panāca Fabians Šērs.

Pēc stūra sitiena Šērs precīzi raidīja bumbu vārtos ar galvu, bet Albānijas vārtsargs Etrits Beriša nepaspēja viņu aizkavēt.

Vēl vienu bīstamu epizodi šveicieši izveidoja pēc nospēlēta stundas ceturkšņa, kad Beriša glāba pēc Harisa Seferoviča patāla sitiena.

Albānijas izlasē laba iespēja 31.minūtē bija Armando Sadiku, kura sitienu nobloķēja šveiciešu vārtsargs Jans Zommers.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.