Anglijas un Slovākijas izlases pirmdien Sentetjēnā pirmajā puslaikā Eiropas futbola čempionāta finālturnīra grupas pēdējās kārtas spēlē vārtus neguva un rezultāts arvien ir 0:0.

Angļi spēles sākumā izveidoja vairākas labas epizodes uzbrukumā.

Džeimijs Vordijs 5.minūtē no gaisa pielaboja Nataniela Klaina sitienu

Vēl četras minūtes vēlāk slovāki vārtu priekšā nobloķēja Daniela Staridža sitienu.

Slovāki atbildēja ar uzbrukumu 14.minūtē, tomēr Mareka Hamšīka sitiens pēc māņu kustībām bija neprecīzs.

Vordijs pret vārtiem izrāvās 17.minūtē, bet droši nospēlēja slovāku vārtsargs Matušs Kozāčiks.

Asiņainu savainojumu 19.minūtē Slovākijas izlasē guva Peters Pekarīks, kam pārsita degunu.

Puslaika vidū vēlreiz savas prasmes apliecināja Kozāčiks, atvairot augstu lidojušo bumbu.

Otrā B grupas pēdējās kārtas spēlē Tulūzā Velsas izlase ar 2:0 ir vadībā pret Krieviju.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.