«Metta/LU» uzvar vēlreiz un saglabā vietu futbola virslīgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 6 mēnešiem.

"Metta/LU" futbolisti trešdien Rīgā ar 6:2 uzvarēja "Valmiera Glass" FK/BSS atbildes mačā pārspēlēs par tiesībām nākamajā sezonā startēt virslīgā, liecina rīkotāju informācija. Divu spēļu summā "Metta/LU" uzvarēja ar 9:3 un pārliecinoši saglabāja vietu Latvijas futbola augstākajā sabiedrībā.

Laukuma saimniekus Hanzas vidusskolas stadionā vadībā izvirzīja Roberts Uldriķis, kurš 17.minūtē ātrā pretuzbrukumā izrāvās viens pret vārtiem. Savukārt pieredzējušais Gatis Kalniņš 20 minūtes vēlāk no soda laukuma vidus pārsvaru divkāršoja.

Divu spēļu summā dueļa iznākums bija skaidrs, un otrajā puslaikā komandas spēlēja brīvi, summā gūstot sešus vārtus. "Metta/LU" vēl pa reizei izcēlās Uldriķis un Kalniņš, kā arī precīzi bija Armands Pētersons un Rendijs Šibass. Savukārt Valmieras komandā izcēlās Jānis Lapsa un Valts Jaunzems, taču savus pirmos vārtus viesi guva, kad jau bija iedzinējos ar 0:4.

Pirmajā spēlē Valmierā "Metta/LU" uzvarēja ar 3:1 un jau pirms atbildes mača bija favorītes lomā.

"Valmiera Glass" FK/BSS aizvadītajā sezonā ieguva otro vietu 1.līgā, nopelnot iespēju pretendēt uz iekļūšanu virslīgā. Savukārt "Metta"/LU virslīgā palika septītā, un par vietas saglabāšanu augstākajā sabiedrībā komandai vēl bija jācīnās. Arī iepriekšējā sezonā "Metta"/LU piedalījās pārspēles, kur vietu virslīgā nosargāja pret Rēzeknes BJSS.

Pirmās līgas turnīra tabulā "Valmiera Glass" FK/BSS atpalika tika no uzvarētājas FC "Caramba/Dinamo", kas uzreiz nodrošināja tiesības pārcelties uz virslīgu.